Mariusz Lewandowski, trener Radomiaka, po zwycięstwie z Lechią Gdańsk: Po takim meczu można tylko powiedzieć: brawo drużyna

Dorota Kułaga
Mariusz Lewandowski: -Po takim meczu można tylko powiedzieć: brawo drużyna.
Mariusz Lewandowski: -Po takim meczu można tylko powiedzieć: brawo drużyna. Joanna Gołąbek
W meczu 5. kolejki PKO Ekstraklasy Radomiak Radom rozbił Lechię Gdański 4:1. Goście byli tłem dla dobrze dysponowanych podopiecznych trenera Mariusza Lewandowskiego.

-Po takim meczu można tylko powiedzieć: brawo drużyna. Bardzo dobrze weszliśmy w to spotkanie. Wykorzystywaliśmy błędy rywala w pierwszej połowie. Od początku byliśmy maksymalnie skoncentrowani, zależało nam na tym, żeby otworzyć wynik meczu i tak się stało. Pierwsza akcja - Maurides po dobrym wyjściu z obrony - i było 1:0. Potem drugi gol. Powinniśmy jeszcze w pierwszej połowie podwyższyć na 3:0. Straciliśmy jednak gola, zrobiliśmy sobie niepotrzebny problem. ale w przerwie było dużo rozmów, żeby jeszcze lepiej wejść w drugą połowę. Chwała zawodnikom za ten mecz, za zwycięstwo, należą im się gratulacje. Ale spokojnie, mamy jeszcze dużo problemów i będziemy nad tym pracować. Oczywiście, chcielibyśmy zagrać na zero z tyłu, mamy tutaj troszkę problemów. Zespoły dochodzą do sytuacji, dzisiaj wychodziliśmy z nich obronną ręką. Po raz kolejny nie wykorzystaliśmy też wszystkich okazji, tu też jest nad czym pracować - mówił na pomeczowej konferencji prasowej Mariusz Lewandowski, trener Radomiaka.

Szkoleniowiec Zielonych podziękował też za doping kibicom i pochwalił zmienników, którzy dali dobre zmiany i dołożyli cegiełkę do efektownej wygranej z Lechią Gdańsk.