Zaktualizowano
Fragment meczu, Pilica - Błonianka. Z piłką Michał Kucharczyk. Włodzimierz Łyżwa
W meczu pierwszej kolejki mazowieckiej czwartej ligi grupy południowej Pilica Białobrzegi pokonała na własnym boisku 4:2 Błoniankę Błonie.

Pilica Białobrzegi - Błonianka Błonie 4:2 (2:2),
0:1 Paweł Gregorowicz 2, 1:1 Bartosz Zawadzki 4, 2:1 Piotr Skałbania 20, 2:2 Radosław Bartosiewicz 43 z karnego, 3:2 Tomasz Janiszewski 48, 4:2 Piotr Skałbania 65.

Pilica: Adamczyk - Stróżka, Janowski, Jaworski, Kencel, Białecki (10 T. Janiszewski, 90 Bienias), Rawski (64 Michalski), Skałbania (79 Strus), Zawadzki, Karasek, Kucharczyk (90 B. Janiszewski).

- Uważam, że spotkały się dwa bardzo dobre zespoły i cały mecz był bardzo interesujący. O te dwie bramki byliśmy lepsi i z tego bardzo się cieszymy. Duże brawa dla chłopaków - mówił tuż po meczu, Bolesław Strzemiński, trener Pilicy.

Już w 2 minucie po kontrze, Paweł Gregorowicz pokonał Filipa Adamczyka. Za kilka chwil strzelec gola musiał opuścić boisko z powodu urazu. Pilica szybko wyrównała po strzale Bartosza Zawadzkiego (asysta Michał Kucharczyk). Po kilku dalszych minutach gry, białobrzeski szkoleniowiec musiał dokonać korekty w swoim składzie. Za kontuzjowanego Rafała Białecki na placu gry pojawił się pozyskany z Drogowca Jedlińsk, Tomasz Janiszewski.
Na 2:1 dla Pilicy podwyższył Piotr Skałbania, który strzałem po długim rogu pokonał Cezarego Osucha.
Tuż przed przerwą Błonianka wyrównała z rzutu karnego za zagranie piłki ręką przez Mateusza Jaworskiego. Jedenastkę na gola zamienił Radosław Bartosiewicz.

Tuż po przerwie, Michał Kucharczyk ograł dwóch graczy Błonianki i zagrał piłkę do Tomasza Janiszewskiego, który strzałem głową skierował ją do pustej bramki.
Wynik meczu ustalił Piotr Skałbania. Trzecią asystę zaliczył Michał Kucharczyk.

Materiał oryginalny: Mazowiecka czwarta liga. Pilica Białobrzegi pokonała 4:2 Błoniankę Błonie po bardzo dobrym meczu - Echo Dnia Radomskie

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.