Mecz Radomiak Radom - Korona Kielce ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Radomiak Radom - Korona Kielce ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Wrócą do elity po 36 latach? Wystarczy punkt

0 1 połowa

• Trwa wielka feta na boisku. Wkrótce u nas na stronie jeszcze więcej zdjęć.

• - To wspaniałe uczucie, cały stadion żyje, jesteśmy szczęśliwi! Długo czekaliśmy na to, ale zasłużyliśmy! - mówi dla Polsatu Sport, trener Dariusz Banasik.

• Trwa wielka feta w Radomiu! Piłkarze i sztab pojawiają się na boisku w okolicznościowych koszulkach.

• Koniec meczu! Po 36 latach Radomiak awansował na najwyższy szczebel - do ekstraklasy! Kapitalny sezon zwieńczony derbami!

• Zostały trzy minuty. Szaleństwo na trybunach trwa!

• Trwa czas doliczony. Nieudane dośrodkowanie Korony.

• A także Banasiak za Radeckiego.

• "Awans jest nasz" - śpiewają kibice. Schodzi Leandro. Świdzikowski dostaje opaskę kapitana.

• Kibice skandują nazwisko Świdzikowskiego. Wejdzie?

• Kartka dla Leandro.

• Sokół padł w polu karnym, ale nie ma mowy o jedenastce. Nie ustaje doping.

• Na widowni flagowisko. Jest też sektorówka.

• Ponownie uderzył Bogusz, ale to nie mogło zaskoczyć. Szykują się kolejne roszady.

• Zapytowski broni strzał Bogusza.

• Zszedł także Gąska. Na boisku melduje się Bogusz.

• Sokół za Angielskiego.

• ... oraz Karwot. Czas na zmiany.

• Ukarany Rybus...

• Potwierdzenie kartki dla Podgórskiego.

• Abramowicz, Rybus, Podgórski, Karwot - ci wszyscy piłkarze dostali kartki!

• Karwot wymaga pomocy, kibice odpalają race.

• Przepychanki na boisku, za chwile posypią się kartki. Leży Karwot.

• "Pierwsza liga do widzenia, my idziemy po marzenia"

• Kiełb uderza obok. Jest wyraźnie niezadowolony.

• To taki fragment meczu, w którym Radomiak odpoczywa. Trener Banasik jeszcze nie zdecydował się na żadną roszadę.

• Tym razem ukarany kartką Zebić. Gra się zaostrza.

• Żółta kartka dla Lisowskiego.

• radomiak

• Korona przerywa akcję Radomiaka po stracie Kiełba.

• Celny strzał Korony, ale zbyt słaby, żeby zaskoczyć Kochalskiego.

• Zapytowski! Skutecznie interwenuje nogami na przedpolu. Wszedł wślizgiem, by wybić piłkę przed nabiegającym rywalem.

• Boisku opuścił Szpakowski. Za niego Rybus

• Korona stara się, walczy, ale na razie bez konkretów pod bramką Radomiaka.

• Petrović za Pervana.

• Tym razem piłka w rękach Zapytowskiego. Atakował Angielski.

• Od razu groźnie Radomiak. Dwa strzały na początek. Karwot właśnie został zablokowany.

• Druga połowa zaczęła się.

• Koniec pierwszej połowy. Radom o włos od ekstraklasy!

• Angielski znów obok, ale lepiej.

• Jeszcze jedna? Nieeee. Angielski kopnął wyraźnie obok bramki. Podawał Leandro.

• Chyba nie było spalonego, a asystę zaliczył Leandro.

• Zapytowski piąstkuje po wznowieniu z autu. Piłka wraca po główce w pole bramkowe i tam właśnie głową trafia Radecki. Chyba jest po meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0!

• Zablokowany strzał Gąski.

• Oliveira źle odgrywa, a na dodatek jeszcze fauluje.

• Piłka trafiła w słupek po tym dośrodkowaniu. Aż pięciu graczy Radomiaka ustawiło się na linii bramkowej, by przeszkodzić bramkarzowi w interwencji.

• Czemu nie ma 2:0?! Zapytowski szczęśliwie interweniuje po rożnym. Mogła paść bramka bezpośrednio z kornera.

• Ajj! Szymusik uderza głową, ale nieczysto i obok słupka. Podawał Kiełb.

• Angielski wybija głową po dośrodkowaniu z wolnego. Otrzymuje brawa z trybun i ławki.

• Korona wychodziła z kontrą trzech na dwóch. Złe odegranie marnuje jednak akcję.

• Korona w tym momencie wycofana. Gra dość chaotycznie.

• Poprzeczka! Radecki oddał strzał zza szesnastki i był niezwykle bliski podwyższenia.

• Angielski nie skorzystał z błędu Szymusika - strzał zablokowany.

• Kibice Radomiaka wyzywają Koronę Kielce.

• Zupełnie nieudana wrzutka Jakubika. Mecz jest ciekawy. Korona potrafi się odgryzać, czego dowodem są dwie konkretne akcje po golu dla Radomiaka.

• Trwa zabawa na trybunach. "Tańczymy labada"

• Tym razem Gąska dośrodkował za krótko z rożnego.

• W natarciu Jakubik, ale Oliveira wybija futbolówkę.

• Wśród mnóstwa flag pojawiła się flaga: "Legia".

• Mnóstwo osób w zielonych koszulkach Radomiaka. Są też białe i czarne.

• Kaput sam. Uderzył, ale nad poprzeczką.

• Kiełb! Znowu zakręcił się pod polem karnym, po czym zdecydował na strzał. Naprawdę niewiele zabrakło, żeby dokręcił piłkę w okienko!

• Karwot trochę za mocno dośrodkował w pole karne. Radomiak stara się cierpliwie rozgrywać piłkę.

• Na tę chwilę Radomiak jest w ekstraklasie i wygrywa 1 ligę.

• Mogło być 1:1! Po wrzutce Kiełba uderza efektownie Łukowski. Niewiele zabrakło.

• Mnóstwo kibiców na trybunach (oprócz fanów Korony). Atmosfera jest znakomita.

• Rossi świetnie interweniował we własnym polu karnym.

• Nieprawdopodobny początek gospodarzy. Pierwsza okazja i od razu gol. Pod dośrodkowaniu z rzutu rożnego (Gąska) do siatki głową trafia Abramowicz. Szał radości na widowni.

• GOOOOOOOOOOOL! ABRAMOWICZ NA 1:0 dla RADOMIAKA!!!

• Wjechała sektorówka z hasłem: Po latach męki cel jest na wyciągnięcie ręki.

• Gramy! Derby właśnie się rozpoczęły.

• Trwa przywitanie kapitanów. Gospodarze na zielono, goście na żółto-czerwono. Mocno wieje wiatr.

• Czuć atmosferę piłkarskiego święta. Na trybunach wielka mobilizacja.

• Ławka Korony: Kozioł, Osobiński, Petrović, Thiakane, Łysiak, Bielka, Kobryń, Rybus,

• Ławka Radomiaka: Świdzikowski, Bogusz, Szpaderski, Bodzioch, Banasiak, Filipe, Mikita, Fortes, Sokół.

• Kibice na ostatnim treningu przed meczem:

• Na najwyższy szczebel Radomiak czeka od 36 lat.

• Ciśnienie na awans jest wielkie. Radomiak zawalczył nawet o stadion. W przypadku awansu jednak nie zagra w Bełchatowie, ale w Radomiu, na stadionie przy Narutowicza, gdzie instalowana będzie podgrzewana murawa (wymóg licencyjny).

• Rok temu ówczesny beniaminek przegrał dopiero w barażach. Dziś do ostatniej kolejki przystępuje z pozycji lidera. Zapewnił ją sobie wygraną w Gdyni z Arką (2:0).

• Dziś w Radomiu prawdziwy dreszczyk emocji. Jeżeli Radomiak zremisuje lub wygra to bezpośrednio awansuje do ekstraklasy!

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Radomiak - Korona LIVE! Wrócą do elity po 36 latach? Wystarczy punkt

Radomiak - Korona LIVE! Wrócą do elity po 36 latach? Wystarczy punkt ©Kacper Pacocha radomiak.pl

Mecz Radomiak Radom - Korona Kielce ONLINE. Zespół z Radomia musi już tylko postawić kropkę nad "i". W niedzielę podopieczni Dariusza Banasika zmierzą się z Koroną Kielce. Do bezpośredniego awansu wystarczy jeden punkt. Początek spotkania o godz. 12:40. Relacja LIVE w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Radomiak Radom - Korona Kielce ONLINE

Przed Radomiakiem olbrzymia szansa na powrót do elity po 36 latach. Na kolejkę przed końcem rozgrywek radomianie są liderem tabeli. Drugą Termalicę wyprzedzają o punkt, a trzeci GKS Tychy o trzy "oczka". Tyszanie mają jednak korzystniejszy bilans bezpośrednich spotkań. Do awansu Zielonym wystarczy remis z Koroną.

- Na pewno nie podejdziemy do tego spotkania tak, że gramy na remis. Chcemy przede wszystkim wyjść na boisko i grać o zwycięstwo. Strzelić bramkę jedną, może drugą i wtedy patrzeć na rozwój wydarzeń. Nie będziemy kalkulować, śledzić innych meczów. Wyrzucamy to z głowy i to nas nie interesuje - przyznał trener Dariusz Banasik. - Już się nie możemy doczekać tego meczu razem z zespołem, bo wszyscy wiemy, co jest stawką tego pojedynku i chcemy postawić kropkę nad "i" i cieszyć się z awansu - dodał szkoleniowiec.

Kielczanie nie spadną poniżej 12. miejsca, a awansować mogą jeszcze tylko o jedną lokatę. Podopieczni trenera Dominika Nowaka mogliby więc teoretycznie podejść do spotkania z Radomiakiem na spokojnie, ale szkoleniowiec oczekuje od nich pełnego zaangażowania.

- Dla nas liczą się derby i zawodnicy muszą czuć odpowiedzialność. Żadnego z ostatnich spotkań nie traktowaliśmy jak wakacji, to jest nasza praca i nasz obowiązek - zaznaczył Dominik Nowak.

Radomiak Radom - Korona Kielce TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Mecz Radomiak - Korona zaplanowano na niedzielę 13 czerwca. Spotkanie na żywo pokaże Polsat Sport Premium 1. W internecie transmisja w Ipla.tv. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 12:40 - zapraszamy!

12:40 Radomiak Radom - Korona Kielce Polsat Sport Premium 1