Mecz Radomiak Radom - Odra Opole ONLINE. Wierzą w trenera Banasika. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Jacek Czaplewski
Radomiak - Opole LIVE! Radom wierzy w Banasika
Radomiak - Opole LIVE! Radom wierzy w Banasika Łukasz Baliński
Mecz Radomiak Radom - Odra Opole ONLINE. Gospodarze nie zbaczają z obranej drogi. Trener Dariusz Banasik wczoraj przedłużył kontrakt, co oznacza, że zostanie z zespołem bez względu na to czy awansuje, czy nie. Relacja LIVE z dzisiejszego spotkania od godziny 19:10 w GOL24.

Mecz Radomiak Radom - Odra Opole ONLINE

Banasik przyszedł do Radomiaka w połowie 2018 roku. W pierwszym sezonie wywalczył awans do 1 ligi (z pozycji lidera), w drugim jako beniaminek otarł się o awans do ekstraklasy. Przegrał dopiero w finałowym barażu z Wartą Poznań.

W Radomiaku mają zaufanie do kompetencji i metod szkoleniowych trenera. W przeddzień meczu z Odrą 47-latek przedłużył kontrakt do czerwca 2023 roku.

Obecnie Radomiak zajmuje piąte miejsce, więc ma spore szanse, by znów realnie zawalczyć o ekstraklasę. W zeszłej kolejce o gola okazał się gorszy od GKS Tychy. To przerwało serię czterech zwycięstw.

Sobotnim rywalem Radomiaka jest Odra, czyli drużyna remisów, która nie przegrała od 5 marca. Ostatnio skromnie pokonała Koronę Kielce 1:0. W tabeli jest siódma ze stratą czterech punktów do miejsca barażowego o ekstraklasę.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Odra - Radomiak 1:1 (1 liga, 16.10.2020)

Mecz Radomiak Radom - Odra Opole TRANSMISJA TV
Transmisja na stronie i w aplikacji IPLA TV. Dostęp jest darmowy. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 19:10 - zapraszamy!