Mecz sparingowy. Broń Radom przegrała 0:1 ze Starem Starachowice. W sobotę gra kontrolna z Wisłą w Puławach (Zobacz zdjęcia z meczu)

Włodzimierz Łyżwa
Fragment meczu sparingowego, Broń - Star.
Fragment meczu sparingowego, Broń - Star. Włodzimierz Łyżwa
W meczu sparingowym trzecioligowa Broń w Radomiu przegrała z liderem świętokrzyskiej czwartej ligi, Starem Starachowice. Jedynego gola strzelił wychowanek radomskiego klubu, Jakub Chrzanowski.

Mecz sparingowy. Broń w środę, 16 lutego zagra w Radomiu z liderem świętokrzyskiej czwartej ligi, Starem Starachowice

Broń Radom - Star Starachowice 0:1 (0:1)
Bramka: Jakub Chrzanowski 39.
Broń, 1 połowa: Kosiorek - testowany, Machajek, testowany - Ambrozik, testowany, testowany, Poręba, testowany (30’Dabrowski), testowany, Grudzień.
Broń, 2 połowa: Piotrowski - testowany, Wrześniewski, Kośmicki, Zborowski, Dias (70 testowany), Kumoch, Kielak, Bartosiak, Głowacki - Goljasz.

Przeciwnikiem Broni w meczu sparingowym był lider świętokrzyskiej czwartej ligi, Star Starachowice.
W wyjściowym składzie radomskiej Broni, w pierwszej połowie na boisku pojawiło się sześciu testowanych zawodników. zespół złożony głównie z zawodników z roczników 2002-2004 był słabszy od rywala, choć Broń też miała swoją dobrą okazję. W 39 minucie prowadzenie rywalom dał Jakub Chrzanowski, wychowanek Broni. Druga połowa już zdecydowanie lepsza w wykonaniu Broni. Radomski zespół miał co najmniej trzy dobre okazje, aby wyrównać. Swoje szanse na gola mieli Michał Kielak i Matheus Dias. W końcówce jeszcze goście trafili w słupek. Z powodu kontuzji w 70 minucie boisko opuścił Dias.

W sobotę, 19 lutego czeka Broń bardzo poważny sprawdzian z drugoligową Wisłą w Puławach.