Mecz sparingowy. Oskar Przysucha - Radomiak Radom 1:3 (Zobacz zdjęcia z meczu)

Włodzimierz Łyżwa
W meczu sparingowym, Oskar Przysucha przegrał 1:3 z Radomiakiem Radom.

Oskar Przysucha - Radomiak Radom 1:3 (1:1)
Bramki: 1:0 Miłosz Grzesiński 35, 1:1 Jo Santos 38, 1:2 Maciej Świdzikowski 61, 1:1 Abraham Marcus 64.
Oskar: Wieczorek - Klimas, Moskwa, Kornacki, Czarnota, Karwowski, Riad, Wicik, Grzesiński, Kołtunowicz, Śliwiński oraz Mazur, Sala, Nogaj, Bojek, Figarski, Miturski, Biernat.
Radomiak: Kochalski (46 Szpaderski) - Świdzikowski (67 Markiewicz), Goncalo, Karwot, Bogusz (65 Ziółek) - Marcus, Łukasik, Cele (70 Nowakowski), Radecki (46 Sokół), Santos (74 Dohojda), Maurides (70 Snopczyński).

W 35 minucie po zagraniu piłki od Przemysława Śliwińskiego do Miłosza Grzesińskiego, ten drugi skierował ją do siatki.
Szybko Radomiak wyrównał po strzale Jo Santosa (asysta Mateusz Radecki).
W 61 minucie po strzale głową zielonych na prowadzenie wyprowadził kapitan Maciej Świdzikowski, a za moment po indywidulanej akcji wynik podwyższył Abraham Marcus.