Mecz sparingowy. Pilica Białobrzegi wysoko przegrała 0:4 z Motorem Lublin (Zobacz zdjęcia)

Włodzimierz Łyżwa
Fragment meczu, Pilica - Motor. O piłkę walczą, Jakub Kosecki z Marcinem Rawskim. Włodzimierz Łyżwa
W meczu sparingowym, trzecioligowa Pilica Białobrzegi przegrała 0:4 z drugoligowym Motorem Lublin. Pierwszy raz Pilicę jako trener poprowadził Mariusz Sawa, który zastąpił Tomasza Grzywnę.

Pilica Białobrzegi - Motor Lublin 0:4 (0:2)
Bramki: Jakub Kosecki 14, Piotr Ceglarz 27, Cezary Polak 54, Maciej Firlej 80
Pilica: Natorski - Kencel, Walasek, Bykowski, Uziębło, Korczakowski, Rawski, Zawadzki, Muniak, Winiarski, Pankowski oraz Adamczyk (bramkarz), Król, Michalski, Strzałkowski.
Motor, 1 połowa: Sebastian Madejski - Filip Wójcik, Maksymilian Cichocki, Bartosz Zbiciak, Kamil Rozmus, Tomasz Swędrowski, Jakub Kosecki, Tomasz Kołbon, Piotr Ceglarz, Damian Sędzikowski (40 Cezary Polak), Maciej Firlej.
Motor, 2 połowa: Seweryn Kiełpin - Marcin Michota, Wojciech Błyszko, Jakub Świeciński, Paweł Moskwik, Piotr Kusiński, Cezary Polak, Adam Ryczkowski, Sebastian Rak, Jakub Kosecki, Maciej Firlej.

Zarówno Pilica jak i Motor w ten weekend nie rozgrywały meczów ligowych i obaj trenerzy umówili się na mecz sparingowy.
Nowy szkoleniowiec białobrzeskiego trzecioligowca miał do dyspozycji zaledwie 15 piłkarzy. Kontuzjowani są, Konrad Paterek, Bartłomiej Niedziela i Kamil Czarnecki. W różnych innych przyczyn nie mogli zagrać, Adrian Karasek, Wiktor Żurawski i Kacper Klinicki.