Mecz sparingowy. Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Pilica Białobrzegi 0:3

pilica białobrzegi
W piłkarski meczu kontrolnym, Pilica Białobrzegi wygrała 3:0 z Pogonią w Grodzisku Mazowieckim.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Pilica Białobrzegi 0:3 (0:2)
Bramki: Skałbania, Kucharczyk, Stanisławski.
Pilica: Adamczyk - Klinicki, Karasek, Jaworski (46 Kacperkiewicz), Kencel (46 Markiewicz), Rawski, Michalski (60 Skałbania), Zawadzki (46 Bykowski), Dobkowski (75 Kencel), Kucharczyk, Skałbania (46 Stanisławski).

W 12 minucie gospodarze popełnili błąd w rozegraniu, piłkę przejął nasz kapitan Mateusz Jaworski i zagrał w pole karne do dobrze ustawionego Piotra Skałbani, który wyprowadził nasz zespół na prowadzenie.
Po stracie gola do ataku ruszyła Pogoń jednak nasza obrona i Filip Adamczyk w bramce byli czujni i skutecznie przerywali ataki rywali. Jednak to nasz zespół posiadał zdecydowaną przewagę w tej części, a gospodarze momentami mieli problem z wyjściem z własnej połowy.

W 30 minucie w polu karnym faulowany był Michał Kucharczyk i sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę na bramkę zamienił sam poszkodowany.
W 56 minucie na bramkę Pogoni uderzał Bartek Michalski, bramkarz odbił futbolówkę do której szybko dobiegł Damian Stanisławski i tym samym zdobył trzecią bramkę dla naszego zespołu.

W Pilicy nie zagrał Rafał Białecki, który w dalszym ciągu narzeka na uraz, Konrad Paterek oraz Marcin Pieniążek. Nie wystąpił również Oskar Szczodry, który wyjechał na testy do ligowego rywala - Oskara Przysucha i prawdopodobnie w rundzie wiosennej na zasadzie wypożyczenia będzie występował w tym klubie.

[ZDJĘCIA] Radomskie cheerleaderki są coraz lepsze i prezentują poziom ekstraklasowy!

QUIZ. Radomskie gwiazdy sportu. Potrafisz ich rozpoznać?

Radomiak Radom. Kadra na sezon 2019/2020. Oto pełny skład "zielonych" na nowe rozgrywki w Fortuna 1 Ligi

[HIT] Radomianka, Aleksandra Buczyńska, to jedna z najpiękniejszych polskich tenisistek!

TOP 20! Najciekawsze letnie transfery w klubach regionu radomskiego!

[UNIKATOWE ZDJĘCIA] Kibicowskie klimaty w regionie radomskim. Niektórych ekip już nie ma