Mecz sparingowy. Powiślanka Lipsko zremisowała 4:4 z Alitem w Ożarowie (Zobacz zdjęcia z meczu)

Włodzimierz Łyżwa
Na pierwszym planie: Jakub Cieciura, grający trener Powiślanki Lipsko.
Na pierwszym planie: Jakub Cieciura, grający trener Powiślanki Lipsko. Damian Wiśniewski
W meczu sparingowym Powiślanka Lipsko zremisowała 4:4 z Alitem w Ożarowie.

Alit Ożarów - Powiślanka Lipsko 4:4 (3:0)
Bramki:Łokieć 17, Sornat 21, Kapsa 27, Kończyk 87 - Spychaj 54, 90, Nogaj 61, Bajor 79.
Powiślanka: Wilk, Chorab, Cieciura (46 Bzikot), Spychaj, Bąk, Włoszczak (46 Borcuch), Mikołajek, Bajor, Testowany (46 Król), Dawid Gardynik, Nogaj.

Alit Ożarów, do przerwy po bardzo dużych błędach w obronie Powiślanki Lipsko prowadził wysoko 3:0.
Po przerwie dużo lepsza była już gra naszego zespołu i ostatecznie mecz zakończy się remisem 4:4.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0