Miss Ziemi Radomskiej 2019. Kinga Malmon nową królową....

  Miss Ziemi Radomskiej 2019. Kinga Malmon nową królową. Martyna Rydzewska pierwszą, Anna Kozłowska drugą Wicemiss

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Od lewej: II Wicemiss Anna Kozłowska, Miss Kinga Malmon i I Wicemiss Martyna Rydzewska.
  1/18
  przejdź do galerii

  Od lewej: II Wicemiss Anna Kozłowska, Miss Kinga Malmon i I Wicemiss Martyna Rydzewska. ©Piotr Stańczak

  W piątkowy wieczór poznaliśmy Miss Ziemi Radomskiej 2019. Nową królową została 21-letnia Kinga Malmon z Szydłowca. Tytuł I Wicemiss przypadł 19-letniej Martynie Rydzewskiej z Białobrzegów, natomiast II Wicemiss została jej rówieśniczka Anna Kozłowska z Radomia.


  Wieczór w sali koncertowej imienia Krzysztofa Pendereckiego w Zespole Szkół Muzycznych imienia Oskara Kolberga był wyjątkowy. Na długo zapamiętają go nie tylko finalistki, ale wszyscy, którzy tego dnia mieli okazję podziwiać ich urodę oraz wdzięk.

  Prezydent Radomia Radosław Witkowski (z lewej) wraz ze Sławomirem Baćkowskim, dyrektorem radomskiego oddziału "Echa Dnia".
  Prezydent Radomia Radosław Witkowski (z lewej) wraz ze Sławomirem Baćkowskim, dyrektorem radomskiego oddziału "Echa Dnia". Piotr Stańczak


  Ponieważ był to jubileuszowy, piętnasty finał konkursu "Echa Dnia" nie zabrakło także wspomnień z poprzednich edycji, poczynając od 2005 roku. Na gali pojawiły się między innymi: Miss Ziemi Radomskiej 2018 Sylwia Gibała, I Wicemiss Ziemi Radomskiej 2018 Aleksandra Nowacka oraz Paulina Maziarz, zwyciężczyni naszego konkursu z 2016 roku oraz Miss Polski z tamtego roku. - Przez ten konkurs przewinęło się wiele dziewczyn, które teraz robią kariery zawodowe, są wspaniałymi żonami i matkami. Start w Miss Ziemi Radomskiej był dla nich niezapomnianą przygodą - zaznaczał Sławomir Baćkowski, dyrektor radomskiego oddziału "Echa Dnia".

  Widowisko rozpoczęło się kilkanaście minut po godzinie dziewiętnastej. Uroczystą galę poprowadzili Magdalena Gliszczyńska i Artur Molęda.

  Goście gali finałowej przed wejściem
  Goście gali finałowej przed wejściem Piotr Stańczak


  Zanim doszło do prezentacji finalistek, na scenie zatańczyli: Anna Fijałkowska i Maciej Adamczyk z Młodzieżowego Domu Kultury Amfiteatr. Na początku wszystkie kandydatki do korony zaprezentowały się w strojach koktajlowych marki Devu Diany Walkiewicz. Potem w kostiumach kąpielowych, ufundowanych przez Salon Larin Iriny Małek w Radomia. Po raz trzeci pokazały się w strojach wieczorowych DeVu. Wtedy też każda z kandydatek miała okazję powiedzieć o sobie kilka słów. Każde wyjście oraz indywidualne prezentacje publiczność nagradzała gromkimi brawami. Ostatnie wyjście zaliczyły w sukniach ślubnych ufundowanych przez salon Impressja z Radomia.  Dziewczyny w kreacjach wieczorowych.
  Dziewczyny w kreacjach wieczorowych. Piotr Stańczak


  Kandydatki pochodziły z różnych części regionu radomskiego. Przygotowania do finału rozpoczęły już po marcowym castingu, który odbył się w hotelu Aviator w Radomiu. Każda miała swoich fanów, którzy aż do godziny 19.59 w piątek typowali swoje faworytki, głosując na Miss Czytelników "Echa Dnia". Poszczególne prezentacje oglądało liczne grono jurorów.

  31 maja był także szczególnym dniem dla Diany Walkiewicz. Właścicielka salonu DeVu świętowała urodziny. Otrzymała moc życzeń od publiczności, która zaśpiewała jej gromkie "sto lat".

  Wszystkie finalistki podczas pokazu w strojach koktajlowych.
  Wszystkie finalistki podczas pokazu w strojach koktajlowych. Piotr Stańczak


  Wzruszający pokaz finalistek w sukniach ślubnych.
  Wzruszający pokaz finalistek w sukniach ślubnych. Piotr Stańczak


  Kulminacją wieczoru było wręczenie tytułów. Jury za najpiękniejszą uznało Kingę Malmon, 21-latkę z Szydłowca. I Wicemiss została Martyna Rydzewska z Białobrzegów, natomiast drugą Anna Kozłowska z Radomia. Po zakończeniu gali dziewczyny długo odbierały gratulacje i pozowały do pamiątkowych zdjęć.

  ZDOBYWCZYNIE TYTUŁÓW:
  • Miss Ziemi Radomskiej: Kinga Malmon
  • I Wicemiss Ziemi Radomskiej: Martyna Rydzewska
  • II Wicemiss Ziemi Radomskiej: Anna Kozłowska
  • Miss Publiczności: Kinga Malmon
  • Miss Foto: Anna Kozłowska
  • Miss Czytelników "Echa Dnia": Martyna Rydzewska
  • Miss Telewizji Zebrra: Anna Kozłowska
  • Miss Mega Media: Ada Pawłowska
  • Miss Elegancji: Julia Kulpińska

  Malmon, Rydzewska i Kozłowska automatycznie zakwalifikowały się do półfinału Miss Polski. Dzięki tak zwanym zielonym kartom będą mogły w nim wystartować także: Anna Kowalczyk, Klaudia Warchoł oraz Ada Pawłowska. Po gali w szkole muzycznej uczestniczki wraz ze swymi najbliższymi oraz pozostałymi gośćmi spotkały się na balu w radomskim hotelu Aviator, gdzie mogły powspominać tygodnie przygotowań i wyjątkowy finałowy wieczór.  Kinga Malmon z szydłowiecką koleżanką Aleksandrą Nowacką (z prawej), ubiegłoroczną I Wicemiss Ziemi Radomskiej.
  Kinga Malmon z szydłowiecką koleżanką Aleksandrą Nowacką (z prawej), ubiegłoroczną I Wicemiss Ziemi Radomskiej. Piotr Stańczak


  ZOBACZ KONIECZNIE: Wielki finał Miss Ziemi Radomskiej 2019 [ZAPIS TRANSMISJI]
  MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
  Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
  PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA radom@echodnia.eu lub Facebook

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (11)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (11) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Galerie zdjęć

  Wideo

  Polecamy

  Prenumerata cyfrowa Echa Dnia za połowę ceny! Skorzystaj >>

  Prenumerata cyfrowa Echa Dnia za połowę ceny! Skorzystaj >>

  Radomska Mapa Inwestycji

  Radomska Mapa Inwestycji

  Kandydatki

  1 3 4 5 ... 10 »