Miss Ziemi Radomskiej 2019. Powalcz o koronę...

  Miss Ziemi Radomskiej 2019. Powalcz o koronę najpiękniejszej! Zgłoś się już dziś na casting do finału

  Zdjęcie autora materiału

  Piotr Stańczak

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Nasze najpiękniejsze w ubiegłorocznym konkursie, od lewej: Aleksandra Nowacka, Sylwia Gibała, Paulina Pawłowska.

  Nasze najpiękniejsze w ubiegłorocznym konkursie, od lewej: Aleksandra Nowacka, Sylwia Gibała, Paulina Pawłowska. ©Joanna Gołąbek

  Już w piątek 8 marca odbędzie się casting do finału konkursu Miss Ziemi Radomskiej 2019. Organizuje go redakcja „Echa Dnia”. Chętne panny mogą zgłosić się już dziś.
  Nasze najpiękniejsze w ubiegłorocznym konkursie, od lewej: Aleksandra Nowacka, Sylwia Gibała, Paulina Pawłowska.

  Nasze najpiękniejsze w ubiegłorocznym konkursie, od lewej: Aleksandra Nowacka, Sylwia Gibała, Paulina Pawłowska. ©Joanna Gołąbek

  W castingu mogą wziąć udział pełnoletnie, bezdzietne panny, które nie przekroczyły 27 lat, bez widocznych tatuaży. Na casting zapraszamy od godziny osiemnastej w hotelu Aviator przy ulicy Malczewskiego 18. Kandydatki muszą zabrać ze sobą dowód tożsamości, kostium kąpielowy oraz buty na obcasie.

  Przed rokiem główny tytuł Miss Ziemi Radomskiej zdobyła Sylwia Gibała z Pionek. I Wicemiss została Aleksandra Nowacka z Szydłowca, natomiast II Wicemiss radomianka Paulina Pawłowska.
  Gibała w późniejszych wywiadach wielokrotnie powtarzała, że dzięki startowi w naszym konkursie uwierzyła w siebie, w swoje możliwości, co gorąco poleca wszystkim dziewczynom, marzącym o udziale w konkursach piękności. - Dziewczyny, uwierzcie w siebie - apelowała Sylwia, słowa te warto więc przypomnieć przed marcowym castingiem. Warto dodać, że do grupy finałowej będą miały szansę dostać się też finalistki trwającego obecnie konkursu Miss Studniówki 2019.

  CZYTAJ TAKŻE: Poznaliśmy Miss Ziemi Radomskiej 2018. To Sylwia Gibała, 21-letnia mieszkanka Pionek. ZAPIS RELACJI TELEWIZYJNEJ Z GALI  Warto dodać, że zarówno Sylwia Gibała jak i Ola Nowacka dotarły w 2018 roku do finału Miss Polski, który odbył się w Krynicy-Zdroju. Ich droga rozpoczęła się właśnie od castingu w radomskim Aviatorze.

  Chętne dziewczyny mogą zgłosić się już dziś, wypełniając ankietę, którą będzie można pobrać z naszego portalu echodnia.eu/radomskie lub za pośrednictwem profilu Miss Ziemi Radomskiej na Facebooku. Ankietę do wypełnienia można także pozyskać bezpośrednio w naszej redakcji przy ulicy 25 Czerwca 60 w Radomiu.

  ZOBACZ KONIECZNIE: Sylwia Gibała i Aleksandra Nowacka zakończyły udział w Miss Polski 2018. Sukcesy białostockiej Miss Kozienic  W finale Miss Ziemi Radomskiej znajdzie się od 12 do 14 dziewczyn. Po castingu będziemy prezentować wszystkie finalistki w codziennych, papierowych wydaniach „Echa Dnia” oraz na naszym portalu internetowym. Najpiękniejszą mieszkankę regionu poznamy natomiast podczas uroczystej gali, która odbędzie się w piątek 31 maja w Zespole Szkół Muzycznych imienia Oskara Kolberga w Radomiu.

  Zachęcamy już dziś wszystkie chętne dziewczyny do udziału w konkursie, który z pewnością dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń i nowych doświadczeń.

  ZOBACZ: Miss i Mister Studniówki 2019| Zgłoś się, zdobądź tytuł i wspaniałe nagrody [AKTUALNE RANKINGI]

  ZOBACZ: Sylwia Gibała po finale Miss Ziemi Radomskiej 2018


  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Kandydatki

  1 3 4 5 ... 14 »

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Galerie zdjęć

  Wideo

  Najczęściej czytane

  Miss Ziemi Radomskiej 2019

  15 kandydatek do korony Miss ZDJĘCIA

  15 kandydatek do korony Miss ZDJĘCIA

  ZAGŁOSUJ na kandydatkę do korony Miss!

  ZAGŁOSUJ na kandydatkę do korony Miss!

  Prenumerata cyfrowa Echa Dnia. Kup już teraz >>

  Prenumerata cyfrowa Echa Dnia. Kup już teraz >>