Mistrzostwa Polski Młodzików w lekkiej atletyce. Dwa brązowe medale zdobyli nasi reprezentanci

Julia Adamczyk.
Julia Adamczyk. facebook Artur Błasiński
Julia Adamczyk z ZTE Radom i Aleksandra Sot z Uczniowskiego Klubu Sportowego Olimp Kozienice zdobyły brązowe medale na mistrzostwach Polski młodzików do lat 16. Mistrzostwa Polski Młodzików, zwane Małym Memoriałem Janusza Kusocińskiego rozegrano w sobotę i niedzielę w Tarnowie.

W skoku w dal podopieczna trenera Artura Błasińskiego - Julia Adamczyk z ZTE Radom z wynikiem 5.45 metra zajęła trzecie miejsce.

W biegu na 2000 metrów, Aleksandra Sot z Uczniowskiego Klubu Sportowego Olimp Kozienice z czasem 6.38.33 minuty także zdobyła brązowy medal. Jest podopieczną trenera Janusza Misztala.

Oto inne wyniki naszych reprezentantów na mistrzostwach Polski do lat 16.
Rzut oszczepem: 5. Gabriela Gołąbek (Technik Radom) 35.33 metra, 9. Julia Stańczyk (ULKS Jedlińsk) 31.13 metra
600 metrów: 8. Marcel Seremak (UKS Olimp Kozienice) 1.28.29 minuty,
300 metrów: 23. Gabriel Pierzchała (UKS Olimp Kozienice) 37.87 sekundy,
200 metrów przez płotki: 10. Natalia Szczęsna (ZTE Radom) 30.63 sekundy, 13. Nikola Brożyna (Technik Radom) 30.97 sekundy
200 metrów przez płotki: 26. Kacper Jedynak (Technik) 29.08 sekundy,
Pchnięcie kulą: 10.Gabriela Gołąbek (Technik Radom) 10.42 metra,
110 metrów przez płotki: 17. Kacper Jedynak (Technik Radom) 17.01 sekundy
1000 metrów: 10. Wiktor Janduła (Technik Radom) 2.49,25 minuty
80 metrów przez płotki: 10. Natalia Szczęsna (ZTE Radom) 12.39 sekundy.

[ZDJĘCIA] Radomskie cheerleaderki są coraz lepsze i prezentują poziom ekstraklasowy!

QUIZ. Radomskie gwiazdy sportu. Potrafisz ich rozpoznać?

Radomiak Radom. Kadra na sezon 2019/2020. Oto pełny skład "zielonych" na nowe rozgrywki w Fortuna 1 Ligi

[HIT] Radomianka, Aleksandra Buczyńska, to jedna z najpiękniejszych polskich tenisistek!

TOP 20! Najciekawsze letnie transfery w klubach regionu radomskiego!

[UNIKATOWE ZDJĘCIA] Kibicowskie klimaty w regionie radomskim. Niektórych ekip już nie ma