Moya Radomka Lotnisko Warszawa - Radom przegrywa z Energa MKS Kalisz. Zapis relacji na żywo

Amelia Sumara
Moya Radomka Radom
Zapis relacji na żywo z meczu Moya Radomka Lotnisko Warszawa - Radom z Energa MKS Kalisz 1:3 - (25-19), (26-28), (15-25), (23-25). Siatkarki Radomki zajmują dopiero dziesiąte miejsce w tabeli Tauron Ligi, natomiast rywalki są piąte.

Sportowe emocje podczas meczu Moya Radomka Radom

Mecz rozpoczął się w czwartek o godzinie 17:30. Relacja na żywo poniżej.

Set I (25-19)

Pierwszy set rozpoczął się ostrą wymianą. Pierwszy punkt zdobywają siatkarki z Kalisza. Drużyny idą łeb w łeb, zdobywając punkt za punktem. W ciągu kilku pierwszych minut drużyna z Radomia wychodzi na prowadzenie. Moya Radomka stale utrzymuje 2 punktowe prowadzenie. Siatkarki Radomki prowadzą już 4 punktami. Pierwszy set zakończył się wynikiem 25 - 19 dla drużyny z Radomia.

Set II (26-28)

Drugi set rozpoczął się kilka minut po godzinie 18. Pierwszy punkt zdobyły siatkarki z Kalisza. Pierwsze minuty pokazały przewagę Energi MKS Kalisz, lecz drużyna z Radomia dokładała ogromnych starań, aby dorównać. Remis (8-8). Radomka wychodzi na prowadzenie. Drużyny idą łeb w łeb, zdobywając punkt po punkcie. Radomka ponownie utrzymuje 2-punktowe prowadzenie. Drugi set kończy się wynikiem 28 - 26 dla drużyny z Kalisza.

Set III (15-25)

Trzeci set rozpoczął się punktem dla drużyny Moya Radomka Radom. Drużyny idą łeb w łeb, zdobywając punkt za punktem. Po ostrej wymianie siatkarki z Kalisza zdobywają kolejne punkty, zmniejszając przewagę przeciwniczek. W ciągu kilku pierwszych minut Radomka wychodzi na prowadzenie. Remis (11-11). Drużyna z Kalisza wychodzi na prowadzenie. Trzeci set kończy się wynikiem 25 - 15 dla drużyny z Kalisza.

Set IV (23-25)

Czwarty set rozpoczął się około godziny 19:15. Pierwszy punkt zdobyła drużyny z Kalisza. Drużyny idą łeb w łeb, zdobywając punkt po punkcie. W ciągu kilku pierwszych minut Energa MKS Kalisz wychodzi na prowadzenie. Siatkarki z Kalisza stale utrzymują 2-punktowe prowadzenie. Czwarty set kończy się wynikiem 25 - 23 dla drużyny z Kalisza.