Moya Radomka Lotnisko Warszawa - Radom wygrała z OnlyBio Pałac Bydgoszcz 3:1. Zapis relacji na żywo, zdjęcia z meczu

Amelia Sumara
W poniedziałek 6 lutego o godzinie 17:30, siatkarki Radomki wygrały w ramach 14. kolejki Tauron Ligi w hali Radomskiego Centrum Sportu. Rywalem siatkarek z Radomia była obecnie ósma drużyna w tabeli - Pałac Bydgoszcz.

Zapis relacji z meczu na żywo

Set I (25-10)

Pierwszy punkt zdobyła drużyna z Radomia. W ciągu kilku pierwszych minut Radomka wyszła 6-punktowe na prowadzenie. Radomka prowadziła aż 10 punktami. Pierwszy set zakończył się wynikiem 25 - 10 dla drużyny z Radomia.

Set II (27-29)

Drugi set rozpoczął się kilka minut po godzinie 18. Pierwszy punkt zdobyły siatkarki z Bydgoszczy. Drużyny szły łeb w łeb, zdobywając punkt za punktem. Siatkarki z Bydgoszczy stale utrzymywały 4-punktowe prowadzenie. Drugi set skończył się wynikiem 27 - 29 dla drużyny z Bydgoszczy.

Set III (25-22)

Trzeci set rozpoczął się punktem dla drużyny Moya Radomka Radom. Po ostrej wymianie siatkarki z Bydgoszczy wyszły jednak na prowadzenie. Drużyny szły łeb w łeb, zdobywając punkt za punktem. Remis. Drużyna z Bydgoszczy ponownie prowadziła. Trzeci set zakończył się wynikiem 25 - 22 dla drużyny z Radomia.

Set IV (25-17)

Czwarty set rozpoczął się zagrywką Radomki, lecz pierwszy punkt zdobyła drużyna z Bydgoszczy. Po ostrej wymianie siatkarki z Radomia wyszły na prowadzenie. Radomka prowadziła 5 punktami. Czwarty set zakończył się wynikiem 25 - 17 dla drużyny z Radomia.