Moya Radomka Lotnisko Warszawa - Radom wygrywa z Capital Legionovia Legionowo 3-0. Zapis relacji na żywo

Amelia Sumara
Mecz Moya Radomka Lotnisko Warszawa - Radom z Capital Legionovia Legionowo.
Mecz Moya Radomka Lotnisko Warszawa - Radom z Capital Legionovia Legionowo. Moya Radomka Lotnisko Warszawa - Radom
Zapis relacji na żywo z meczu Moya Radomka Lotnisko Warszawa - Radom z IŁ Capital Legionovia Legionowo 3:0 - (25-14), (25-14), (25-21). Siatkarki Radomki zajmują dopiero dziesiąte miejsce w tabeli Tauron Ligi, natomiast rywalki są ostatnie.

Mecz rozpoczął się w niedzielę o godzinie 19. Relacja na żywo poniżej.

Set I (25 - 14)
Pierwszy set rozpoczął się ostrą wymianą. Pierwszy punkt zdobywają siatkarki Radomki. Drużyny idą łeb w łeb, zdobywając punkt po punkcie. W ciągu kilku pierwszych minut Radomka wychodzi na prowadzenie. Pierwszy set zakończył się wynikiem 25 - 14 dla drużyny z Radomia.

Set II (25 - 14)
Drugi set rozpoczął się około godziny 19:30. Pierwszy punkt zdobyły siatkarki Moya Radomka Radom. Pierwsze minuty pokazały przewagę Radomki, lecz drużyna z Legionowa dokładała ogromnych starań, aby dorównać. Radomka konsekwentnie utrzymuje 4-punktowe prowadzenie. Drugi set kończy się wynikiem 25 - 14 dla Radomki.

Set III (25 - 21)
Trzeci set rozpoczął się punktem dla drużyny Moya Radomka Radom. Po ostrej wymianie siatkarki z Legionowa zdobywają kolejne punkty, zmniejszając przewagę przeciwniczek. Radomka ponownie stale prowadzi 4 punktami. Drużyny szły łeb w łeb zdobywając punkt za punktem. Trzeci set kończy się wynikiem 25 - 21 dla Radomki.