Muzyczne Kaziki 2014. Czekamy na zgłoszenia muzyków

  Muzyczne Kaziki 2014. Czekamy na zgłoszenia muzyków

  tnt

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Muzyczne Kaziki 2014. Czekamy na zgłoszenia muzyków
  Możesz dołączyć do grona artystów, którzy powalczą o nagrody pieniężne.
  Muzyczne Kaziki 2014. Czekamy na zgłoszenia muzyków

  Muzyczne Kaziki to konkurs na najpopularniejszych artystów w rocznej edycji. Ogłoszenie wyników i wręczenie Radomskiej Nagrody Muzycznej odbędzie się podczas święta patrona Radomia św. Kazimierza Jagiellończyka w pierwszych dniach marca 2015 roku.

  Śpiewasz? Grasz? Masz zespół? Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Ruszają Muzyczne Kaziki - Radomska Nagroda Muzyczna. Zgłoś się do konkursu dla uzdolnionych osób, których pasją jest muzyka i występy sceniczne.
  Zapraszamy zespoły rockowe, metalowe, reggae, pop, alternatywa, folk, wokalistów i wokalistki, twórców muzyki klasycznej, instrumentalnej, elektronicznej, wykonawców piosenki kabaretowej. Na zgłoszenia czekamy do 12 maja 2014 roku.

  Kolejnych finalistów wybiorą internauci i publiczność. W poniedziałek, 26 maja na portalu echodnia.eu ruszy głosowanie SMS i sonda internetowa, z których głosy będą liczyć się po połowie. Według kolejności ustalonej w głosowaniu SMS i sondzie wykonawcy otrzymają punkty za zajęte miejsca. Np. Jeśli głosowaniu podlegać będzie 12 artystów, to za pierwsze miejsce artysta otrzyma 12, za drugie 11, trzecie 10, czwarte 9, piąte 8, szóste 7, siódme 6, ósme 5, dziewiąte 4, dziesiąte 3, jedenaste 2, dwunaste 1. Tak samo policzymy głosy z SMSów.

  Ośmiu wykonawców z największą łączną liczbą punktów zaprosimy do koncertu eliminacyjnego, w czasie którego swoich faworytów wybierze też publiczność i jury. Koncert będzie w piątek, 6 czerwca w Ośrodku Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska", ulica Malczewskiego 16. Artyści, którzy otrzymają największą ilość głosów zostaną zaproszeni do koncertu finałowego, podczas którego jury złożone z przedstawicieli mediów i Ośrodka Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska" przyzna Radomską Nagrodę Muzyczną.

  Na zgłoszenia do pierwszego etapu konkursu czekamy do 12 maja 2014 roku włącznie, pod adresem radom@echodnia.eu oraz resursa@resursa.radom.pl. Napiszcie kilka słów o sobie, dołączcie zdjęcie i linki do Waszych utworów.


  Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania obok

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy:

  Wideo