(ZDJĘCIA) III liga. Broń Radom zremisowała na wyjeździe z rezerwami Legii Warszawa

Fragment meczu Legia II - Broń sYLWESTER Szymczak
W niedzielę o godz. 11 piłkarze rezerw Legii Warszawa podejmowali Broń Radom. Trzecioligowy pojedynek odbywał się bez udziału publiczności na stadionie w Grodzisku Mazowieckim.

Legia II Warszawa - Broń Radom 2:2 (0:1)
Bramki: Włodarczyk 47, 76 - Pociecha 14, Leśniewski 90+3
Legia II: Kowynia - Mosór (62. Kisiel), Matsenko, Skibicki (70. Cielemecki), Włodarczyk, Pruchnik, Cichocki, Kwiatkowski, Kwietniewski (77. Waniek), Niski, Kurowski (77. Ciepiela).
Broń: Zacharski - Pociecha, Machajek, Jagieła, Stefański, Leśniewski, Dąbrowski (86. Jończyk), Dias, Smuczyński (77. Kielak), Śliwiński, Hernandez.

Broń nie była faworytem tego spotkania. Legia II zagrała bez wzmocnień z ekstraklasowej kadry, ale mimo to bukmacherzy to rezerwom mistrza dawali większe szanse.
Na ławce rezerwowych w roli trenera usiadł Mirosław Peresada. Artur Kupiec, dotychczasowy szkoleniowiec za czerwoną kartkę w ostatnim meczu, musiał mecz oglądać z trybun.
Pierwsza połowa bardzo dobra w wykonaniu Broni. Radomski zespół stworzył sobie 2-3 bardzo dobre okazje do zdobycia bramki. W 16 minucie po rozegraniu rzutu rożnego, Sebastian Pociecha na drugim słupku zachował się przytomnie i wepchnął piłkę do siatki.
Legia II zagrażała przede wszystkim ze stałych fragmentów, ale dobrze spisywał się blok defensywny Broni.
Niestety źle zaczęła Broń drugą połowę i gospodarze szybko wyrównali. W 76 minucie po rozegraniu rzutu rożnego Włodarczyk dał Legii prowadzenie.
Broń zaciekle walczyła do samego końca i w doliczonym czasie gry, Dominik Leśniewski z ostrego kąta pokonał bramkarza Legii. Broń popełniła kilka błędów w tym meczu, ale zasłużyła co najmniej na remis.