Najsympatyczniejsi maturzyści w Radomskiem - klasa IV...

  Najsympatyczniejsi maturzyści w Radomskiem - klasa IV Technikum Usług Fryzjerskich z "Hubala" (wideo)

  Antoni Sokołowski sokolowski@echodnia.eu

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Klasa IV TF z Zespołu Szkół Zawodowych imienia Majora Dobrzańskiego "Hubala" zwyciężyła w plebiscycie na Najsympatyczniejszych Maturzystów

  Klasa IV TF z Zespołu Szkół Zawodowych imienia Majora Dobrzańskiego "Hubala" zwyciężyła w plebiscycie na Najsympatyczniejszych Maturzystów w rejonie radomskim. ©Łukasz Wójcik

  Klasa IV Technikum Usług Fryzjerskich z Zespołu Szkół Zawodowych imienia Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w Radomiu zdobyła tytuł Najsympatyczniejszych Maturzystów w naszym plebiscycie.
  Klasa IV TF z Zespołu Szkół Zawodowych imienia Majora Dobrzańskiego "Hubala" zwyciężyła w plebiscycie na Najsympatyczniejszych Maturzystów

  Klasa IV TF z Zespołu Szkół Zawodowych imienia Majora Dobrzańskiego "Hubala" zwyciężyła w plebiscycie na Najsympatyczniejszych Maturzystów w rejonie radomskim. ©Łukasz Wójcik

  Otwarci na świat

  Młodzi, pełni życia, radośni - tacy są uczniowie klasy IV TF - już absolwenci radomskiej szkoły. To oni zwyciężyli w plebiscycie "Echa Dnia" i sięgnęli po tytuł Najsympatyczniejszych Maturzystów w rejonie radomskim.

  - Bardzo się lubimy, wspieramy, jesteśmy zgrani. Przez lata zżyliśmy się ze sobą i jeszcze nie do wszystkich dociera, że już po maturze nasze drogi się rozchodzą - mówią uczennice.

  Gdy tylko uczniowie dowiedzieli się, że w "Echu Dnia" trwa plebiscyt "Maturzyści" - zaczęli głosować i namawiać innych do głosowania. Dużą rolę odegrała Milena Brzózek, liderka klasy, energiczna uczennica. Milena była głównym strategiem, jeśli chodzi o zdobywanie sympatii dla swojej klasy.

  - Chceliśmy po prostu pokazać innym, że w naszej klasie i w szkole są fajni ludzie, z pomysłami. Przekonaliśmy znajomych, by wsparli nas w głosowaniu - mówi Milena.

  Sama Milena już próbowała sił w innym plebiscycie "Echa" - startowała w konkursie "Miss Studniówek". Oprócz tego Milena udziela się w wielu projektach, jak choćby razem z Elizą Witczak i pomocą Tomka Sobczaka przygotowała ciekawy projekt na grę miejską - pod nazwą "Oswajanie rynku pracy".  Zgrana drużyna

  Ze zwycięzcami rozmawialiśmy w przerwie kolejnych egzaminów maturalnych. Te będą trwały jeszcze do końca maja, choć obowiązkowe pisemne egzaminy dla uczniów są zakończone.

  - Zżyliśmy się ze sobą przez ostatnie cztery lata, trochę żal rozstawać się ze sobą, ale przecież, trzeba ruszać - mówią z uśmiechem.

  Klasę tworzy aż 38 osób. Są w niej niemal same dziewczęta, bo jest tylko jeden chłopak. Cała grupa uczniów - to zgrana ekipa, ale tworzą ją prawdziwi indywidualiści. Jednym z nich jest właśnie Tomasz Sobczak.

  - To nasz rodzynek w grupie. Oczywiście Tomek jest lubiany przez wszystkich - potwierdza Monika Adamczyk, wychowawczyni klasy.

  Kolejną indywidualnością w klasie jest Magda Cierzuch, jedna z najlepszych uczennic w "Hubalu". Jej średnia ocen to 5,33. Dzięki sukcesom w nauce Magda otrzymała Stypendium Naukowe Prezesa Rady Ministrów. Najlepsza uczennica przyznaje, że ma już wyuczony fach w ręku, potrafi czesać i strzyc, ale planuje już studia na radomskim Uniwersytecie Techno-logiczno-Humanistycznym.

  Z kolei Eliza Witczak - to jedna z najlepszych siatkarek w szkole. Eliza była kapitanem drużyny siatkarskiej, a dziewczęta z jej ekipy wygrywały niejeden turniej sportowy w szkole i poza szkołą.

  Zawód już mają

  Wychowawczyni Monika Adamczyk podkreśla, że wszyscy jej uczniowie potrafią już wiele.
  - Każdy z nich ma już wyuczony zawód. Nasza szkoła kształci naprawdę dobrych specjalistów fryzjerstwa, makijażu, ale też kształci w wielu innych kierunkach - mówi nauczycielka.

  Same uczennice przyznają, że mają już udane starty w wielu konkursach fryzjerskich i to na poziomie ogólnopolskim. Jedną z takich zdolnych uczennic jest właśnie Milena Brzózek, laureatka kilku konkursów.

  - Wszystkie otworzymy swoje zakłady fryzjerskie, kosmetyczne - deklarują uczennice klasy IV TF.

  Najsympatyczniejsza klasa

  Klasa IV TF. Zespół Szkół Zawodowych imienia Majora Henryka Dobrzańskiego Hubala. Wychowawczyni: Monika Adamczyk. Uczniowie: Brzózek Milena, Włodarczyk Martyna, Kiljan Karolina, Cierzuch Magda, Cieślak Karolina, Czapnik Agata, Lis Joanna, Włoskiewicz Magda, Kupidura Magda, Cieślik Kasia, Grzyb Natalia, Kuciarska Kasia, Dejniak Magda, Tomasz Sobczak, Ania Czerwińska, Figarska Paulina, Janczyk Kasia, Kielich Martyna, Ewelina Ryszewska, Piechurska Angelika, Winiarska Agnieszka, Orłowska Emila, Witczak Eliza, Pyszczek Zuza, Gajewska Karolina, Stryjska Patrycja, Szewczyk Paulina, Stolarczyk Patrycja, Sekulska Kinga, Połczyńska Zuzanna, Molga Magdalena, Wojcieszek Angelika, Panek Klaudia, Węgrzycka Katarzyna, Wojdat Izabela
  Madej Angelika, Michalska Adrianna.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Galerie zdjęć

  Polecamy:

  Grzyby jadalne i trujące [Przykładowe zdjęcia]

  Grzyby jadalne i trujące [Przykładowe zdjęcia]

  Symphonica 2 Rock of Poland. Największe hity polskiej muzyki rockowej lat 80!

  Symphonica 2 Rock of Poland. Największe hity polskiej muzyki rockowej lat 80!

  EKSPERT RADZI  OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ

  EKSPERT RADZI OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ