Natalia Wosztyl i Joanna Hajdrowska mistrzyniami Polski juniorek we Włocławku

Natalia Wosztyl, mistrzyni Polski na 400 metrów przez płotki.
Natalia Wosztyl, mistrzyni Polski na 400 metrów przez płotki. pzla.pl
Po dwóch dniach lekkoatletycznych mistrzostw Polski juniorów reprezentanci ZTE Radom mają na koncie cztery medale, w tym dwa złote. Mistrzyniami Polski zostały, Natalia Wosztyl w biegu na 400 metrów przez płotki i Joanna Hajdrowska w rzucie oszczepem.

Srebro zdobyła Martyna Kotwiła w biegu na 100 metrów, a brąz Izabela Smolińska w biegu na 400 metrów.

Bardzo blisko brązowych medali byli, Krzysztof Turski, który zajął czwarte miejsce na 800 metrów i Dominik Wabik w rzucie oszczepem, który także był czwarty.

W poniedziałek zakończenie mistrzostw Polski juniorów we Włocławku. Radomianie mają cztery medalowe szanse.
W finale biegu na 200 metrów pobiegnie Martyna Kotwiła, a finale trójskoku wystąpi Dawid Krzemiński.
W eliminacjach biegu na 110 metrów przez płotki pobiegnie Olgierd Michniewski, a na 1500 metrów Krzysztof Turski.