Niedziela w lidze okręgowej. Zamłynie podejmuje Szydłowiankę. Derby w Kolonce, a lider w Policznej

Fragment meczu Zamłynie - Szydłowianka Krzysztof Chamerski
Niedziela na boiskach Campeon.pl Ligi Okręgowej jest bardzo ciekawa. Zamłynie pokonało Szydłowiankę Szydłowiec. Pierwsze punkty w tym sezonie stracił lider, Centrum Radom.

Zamłynie Radom - Szydłowianka Szydłowiec 4:2 (1:0)
Bramki: Kubica 31, 51, Szubiński 54, Gregorek 81 - B. Nogaj 56, Łęcki 69
Zamłynie: Jastrzębski - Chudziński, Trojanowski, Ścigała, Gregorek, Woźniak, Chodyra, Bawor, Szubiński, Stępniewski, Kubica.
Szydłowianka: Czyż - Zagórski, Wiatrak, Bińkowski, Biela, Nogaj, Obuch, Mosiołek, Szewczyk, Łęcki, Bednarek.

Zamłynie w tym sezonie gra coraz lepiej i było w tym meczu lepsze od szydłowieckiego przeciwnika. Jeszcze przed przerwą do siatki gości trafił najlepszy strzelec, Mateusz Kubica.
Tuż po przerwie radomianie bardzo szybko zdobyli dwie bramki, a goście odpowiedzieli trafieniem Bartosza Nogaja. Po zdobyciu kontaktowego gola, Szydłowianka w końcówce zaatakowała, ale to Zamłynie zadało decydujący cios i wygrało.

Jodła Jedlnia - Proch Pionki 1:4 (0:3)
Bramki: Skórnicki 85 z karnego - Szczepański 13. 42, Joel 31, Kowalkowski 90
Derby rozgrywane w Kolonce, były też okazją do tego, aby zebrać pieniążki dla chorego, 13-letniego piłkarza Jodły, Gerarda Witkowskiego.
Proch wreszcie zagrał świetny mecz. Zwłaszcza w pierwszej połowie pionkowianie grali dobrze i przede wszystkim skutecznie. Ozdobą meczu był gol Mateusza Szczepańskiego, zdobyty "szczupakiem".

Zawisza Sienno - Mazowsze Grójec 0:2
Bramka: Lisiecki 60, Derewicz 85
W 60 minucie powiodły się ataki grójeckiej drużyny i Mazowsze objęło prowadzenie. W końcówce grójczanie wykorzystali błąd defensywy Zawiszy i było 0:2. Taki wynik goście zdołali utrzymać do końca.

Gryf Policzna - Centrum Radom 1:1 (1:0)
Bramka: Alot 44 - Zakrzewski 66 z karnego
Centrum: Kula - Gutkowski, Siwak, Wiatrak, Budziński, Grylak, Blank, Kasprzyk, Paliwoda, Midziołek, Zakrzewski.
W 44 minucie gospodarze objęli prowadzenie.
Centrum wyrównało po strzale z rzutu karnego.