Nowy obrońca, Mateusz Jagiełło blisko Broni Radom

Sylwester Szymczak
Sylwester Szymczak
Mateusz Jagiełło (z lewej) od poniedziałku trenować będzie z Bronią
Mateusz Jagiełło (z lewej) od poniedziałku trenować będzie z Bronią Konrad Sosiński
Wszystko wskazuje na to, że trzecioligowa Broń Radom pozyskała nowego zawodnika. Z klubem doszedł do porozumienia 25 letni obrońca, Mateusz Jagiełło. Na swoim koncie ma blisko 30 występów w drugiej lidze w barwach Stali Stalowa Wola i Kotwicy Kołobrzeg.

- Z Mateuszem jesteśmy już po słowie, czekamy tylko na zgodę jego klubu i wszystko wskazuje na to , że będzie już z nami od poniedziałku. Cieszymy się, bo mimo dość młodego wieku, ma wiele wystepów na poziomie na którym obecnie gramy a takze na poziomie 2 ligi - mówi trener Artur Kupiec.

Jagiełłao ma 25 lat. Wysoki obrońca, dobrze grający głową, może grać w środku, lub na prawej stronie defensywy. Mieszka w Starachowicach i jest wychowankiem tamtejszego Sokoła. Był zawodnikiem Zagłębia Lubin, ale nie zdołał przebić się do ekstraklasowej kadry. W drugiej lidze rozegrał blisko 20 spotkań w Stali Stalowa Wola i Kotwicy Kołobrzeg. Na poziomie trzeciej ligi zaliczył sporo występów w KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Pelikanie Łowicz, czy GKS Przodkowo. Ostatni rok spędził na Pomorzu w Gromie Nowy Staw (najpierw III liga, jesienią klub zdecydował o grze w IV lidze). Ma ważną umowę z Gromem, ale z naszych informacji wynika, że raczej klub nie będzie mu robił problemów ze zmianą barw.

POLECAMY RÓWNIEŻ:
[HIT] Radomianka, Aleksandra Buczyńska, to jedna z najpiękniejszych polskich tenisistek!
QUIZ. Potrafisz rozpoznać radomskie gwiazdy sportu?

Co obecnie robią byli piłkarze Radomiaka Radom. Jedni nadal grają w piłkę, inni zostali trenerami, sędziami, prezesami

[HIT] Piekne siatkarki E. Leclerc Radomki na Instagramie
MG MZKS Kozienice, Mirax Bierwce, Cech, Petrus... Pamiętasz te kluby?

[UNIKATOWE ZDJĘCIA] Kibicowskie klimaty w regionie radomskim. Niektórych ekip już nie ma
Jerzy Brzęczek zwolniony z reprezentacji Polski

Wideo

Dodaj ogłoszenie