Ogromne wzmocnienie w Broni Radom. Krzysztof Kiercz i Mateusz Jagiełło podpisali umowy!

Sylwester Szymczak
Sylwester Szymczak
Krzysztof Kiercz i Mateusz Jagiełło zagrają wiosną w Broni bronradom.pl
Trzecioligowa Broń Radom podpisała umowy z dwoma obrońcami, którzy niewątpliwie powinni stać się sporym wzmocnieniem trzecioligowej drużyny. Krzysztof Kiercz i Mateusz Jagiełło podpisali umowy.

Krzysztof Kiercz zagrał w Broni w kilku meczach, w końcówce rundy jesiennej. Teraz zawodnik porozumiał się z Bronią i podpisał nową umowę. Na swoim koncie ma 16 spotkań na poziomie ekstraklasy. Grał również w Termalice Bruk-Bet nieciecza, Stali Mielec, a ostatnio w Stali Stalowa Wola.

Mateusz Jagiełło ma 25 lat. Chociaż ostatnio był zawodnikiem czwartoligowego Gromu Nowy Staw, to ma on bardzo duże doświadczenie w III lidze (między innymi Juventa Starachowice, KSZO Ostrowiec, Zagłębie II Lubin). Grał też w na poziomie drugiej ligi w Stali Stalowa i Kotwicy Kołobrzeg. Ma swietne warunki fizyczne jak na środkowego obrońce. W styczniu bardzo dobrze zaprezentował się w dwóch meczach towarzyskich Broni.

Oficjalnie to trzecie wzmocnienie Broni podczas zimowej przerwy. Wcześniej klub zakontraktował pomocnika Siarki Tarnobrzeg, Pawła Wolskiego (wychowanka UKS Jastrząb Głowaczów). Na tym nie koniec zmian kadrowych.

- Nadal szukamy. Rozmawiamy z zawodnikami, którzy byliby realnym wzmocnieniem dla drużyny. Czasu jest jeszcze sporo. Niewykluczone, że w sobotę w meczu z KSZO pojawi się ktoś nowy - mówi trener Broni Artur Kupiec.

Kogo powoła nowy selekcjoner?

Wideo

Dodaj ogłoszenie