Oskar Przysucha - Lechia Tomaszów 1:2 (zdjęcia)

W.Ł.
Jakub Sapieja nie wykorzystał dwóch rzutów karnych w meczu z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Albert Kaczmarzyk
Rundę jesienną zakończyli piłkarze trzeciej ligi. W ostatniej kolejce, Pilica Białobrzegi przegrała na własnym boisku 2:4 z Błękitnymi Raciąż. W Przysusze miejscowy Oskar przegrał po dramatycznym meczu 1:2 z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Oskar Przysucha - Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:2 (1:1), Cezary Czpak 41 - Wiktor Żytek 16 z rzutu karnego, Cruz Jardel 68.

Oskar. Adamczyk - Michalski, Moskwa, Jaworski, Kornacki, Czpak, Mazur, Maciejczak, Najdzik (78 Płuciennik), Sapieja, Skałbania.

W 83 minucie za faul na Adamie Płucienniku, sędzia podyktował rzut karny dla Oskara. Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł niezawodny wykonawca karnych, Jakub Sapieja. Piłka niestety odbiła się od słupka i wyleciała poza boisko.
W 87 minucie za faul bez piłki w polu karnym na Piotrze Kornackim, sędzia wskazał na 11 metr. Ponownie do piłki poszedł Jakub Sapieja. Tym razem strzał gracza Oskara obronił bramkarz Lechii.

Pilica Białobrzegi - Błękitni Raciąż 2:4 (1:3), Igor Jaszczak 5, Konrad Rudnicki 90 - Daniel Mitura 11, 38, Kamil Majkowski 23 z karnego, 88.