Oskar Przysucha wygrał i jest blisko awansu

/SzS/
Piłkarze Oskara są już o krok od trzeciej ligi
Piłkarze Oskara są już o krok od trzeciej ligi A. Nitzki
W rewanżowym meczu o awans do trzeciej ligi Oskar Przysucha wygrał na wyjeździe z Mazovią Mińsk Mazowiecki.

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Oskar Przysucha 2:3 (0:0). Pierwszy mecz 0:1.

Bramki: Bondara 75, 88 z karnego. - Obuch 64, J. Sapieja 80, Książek 90.
Oskar:Adamczyk - Kornacki, Jaworski, Moskwa, Rdzanek, Obuch, Czpak, Najdzik, Sapieja, Kowalczyk (56 Książek), Skałbania.

Był to drugi meczu obu zespołów. W pierwszym pojedynku Oskar u siebie zwyciężył 1:0. Niestety wygrana nie daje jeszcze awansu przysuszanom do trzeciej ligi, bo teraz zwycięzca barażów zagra o jedno wolne miejsce z przedstawicielem czwartej ligi łódzkiej. Prawdopodobnie będzie to GKSIIBełchatów lub Polonia Piotrków Trybunalski. Dokładny komunikat w sprawie barażów wystosuje w czwartek Mazowiecki Związek Piłki Nożnej.
Oskar zagrał dobry mecz w Mińsku. W 64 minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem Mazovii znalazł się Bartłomiej Książek, golkiper wybił piłkę przed siebie i dobił ją w Grzegorz Obuch. Gospodarze kilka minut później doprowadzili do wyrównania. Oskar skoncentrowany w 80 minucie ponownie wyszedł na prowadzenie. Jakub Sapieja trafił do siatki dograniu Piotra Skałbani. W końcówce Mazovia wyrównała z rzutu karnego. Jeszcze w doliczonym czasie gry trafił po rozegraniu rzutu wolnego Bartłomiej Książek.