Osobowość Roku 2019 w Radomiu | Zakończenie głosowania w...

  Osobowość Roku 2019 w Radomiu | Zakończenie głosowania w pierwszym etapie przełożone na czwartek, 20 lutego w godzinach od 19 do 21

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Najwięcej głosów w Radomiu w środę o 9.20 mieli: KULTURA: Robert Szewczyk, aktor, Radom; DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA I CHARYTATYWNA: Anna Rejmer, działaczka

  Najwięcej głosów w Radomiu w środę o 9.20 mieli: KULTURA: Robert Szewczyk, aktor, Radom; DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA I CHARYTATYWNA: Anna Rejmer, działaczka społeczna z Radomia; POLITYKA, SAMORZĄDNOŚĆ I SPOŁECZNOŚĆ LOKALNA: Adam Bielan, europoseł, Radom; BIZNES: Marcin Ruta, właściciel firmy Metal-Gret, Konsul Honorowy Czarnogóry w Polsce, Radom

  Szanowni Państwo. Bardzo przepraszamy, ale z przyczyn technicznych niezależnych od nas głosowanie w plebiscycie Osobowość Roku 2019 zostało wstrzymane. Termin ponownego uruchomienia głosowania oraz jego zakończenia podamy w tym miejscu w najbliższym możliwym terminie.
  Najwięcej głosów w Radomiu w środę o 9.20 mieli: KULTURA: Robert Szewczyk, aktor, Radom; DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA I CHARYTATYWNA: Anna Rejmer, działaczka

  Najwięcej głosów w Radomiu w środę o 9.20 mieli: KULTURA: Robert Szewczyk, aktor, Radom; DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA I CHARYTATYWNA: Anna Rejmer, działaczka społeczna z Radomia; POLITYKA, SAMORZĄDNOŚĆ I SPOŁECZNOŚĆ LOKALNA: Adam Bielan, europoseł, Radom; BIZNES: Marcin Ruta, właściciel firmy Metal-Gret, Konsul Honorowy Czarnogóry w Polsce, Radom

  Komunikat z dnia 13.02.2020 z godz. 18:00

  Szanowni Państwo,

  w środę, 12 lutego br., w dniu zakończenia głosowania w plebiscycie Osobowość Roku 2019, wystąpiły niezależne od nas problemy techniczne, które uniemożliwiły prawidłowe prowadzenie głosowania. Jak potwierdziliśmy z całą pewnością, problemy były wynikiem ataku technologicznego na nasze serwisy, przeprowadzonego przez nieznanych sprawców i spowodowały ich niedostępność. Podjęliśmy już przewidziane w prawie działania mające na celu ustalenie i ukaranie sprawców, poprzez złożenie zawiadomień o podejrzeniu popełnienia przestępstwa do prokuratury i na policję. Zapewniamy jednocześnie, że atak nie miał wpływu na bezpieczeństwo danych użytkowników.

  W wyniku ataku, od godz. 19:00, prezentacja aktualnych wyników głosowania dla wielu osób była niedostępna. Bardzo utrudnione, a w większości przypadków niemożliwe, było oddawanie głosów, a oddane głosy nie były na bieżąco rejestrowane. To odebrało uczestnikom plebiscytu równe szanse na oddawanie i śledzenie głosów, co jest podstawowym fundamentem publicznego głosowania.

  W związku z tym podjęliśmy decyzję o powtórzeniu tej części głosowania, która nie mogła odbywać się w czasie, gdy trwał atak - czyli w środę 12 lutego od godz. 19:00. Wznowienie ostatnich 2 godzin głosowania, z zapewnieniem wszystkim uczestnikom równych szans i pełnej dostępności plebiscytu, odbędzie się zatem w najbliższy czwartek, 20 lutego w godzinach od 19:00 do 21:00.

  Wszystkie głosy oddane w czasie problemów technicznych wywołanych atakiem zostaną zaliczone. Dotychczasowe wyniki głosowania ponownie zaprezentowane zostaną we wtorek, 18 lutego o godzinie 12.00.

  Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

  Wydawca "Echa Dnia"  Głosami Czytelników "Echa Dnia" i użytkowników naszego serwisu w Radomiu i regionie radomskim zostaną przyznane tytuły OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 w kategoriach: Kultura, Działalność społeczna i charytatywna, Biznes oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna oraz w skali województwa - w kategorii Nauka. Laureaci z miasta wezmą udział także w finale wojewódzkim uzyskując szanse na tytuły OSOBOWOŚĆ ROKU MAZOWSZA 2019.


  KLIKNIJ i wybierz kategorię
  - zobacz wyniki głosowania
  Kultura
  Działalność społeczna
  i charytatywna
  Polityka, samorządność
  i społeczność lokalna
  Biznes
  KLIKNIJ i zobacz wyniki

  w wojewódzkiej kategorii
  Nauka


  ______________________


  Noworoczny czas to okres podsumowań i rankingów. To także najlepsza okazja, aby docenić osoby, które w mijającym roku angażowały się w życie lokalnych społeczności, wyróżniły się dokonaniami w różnych dziedzinach, osiągały sukcesy, pomagały innym, wykazały się kreatywnością i talentem.

  W wielkim plebiscycie OSOBOWOŚĆ ROKU 2019, który w regionie radomskim prowadzi "Echo Dnia", zaszczytne tytuły zostaną przyznane głosami naszych Czytelników. Akcja jest kontynuacją tradycyjnego, prowadzonego co roku plebiscytu Człowiek Roku. Jednak w tym roku nasi laureaci dodatkowo będą mieli szansę na zdobycie tytułów OSOBOWOŚĆ ROKU MAZOWSZA 2019 w wojewódzkim finale plebiscytu.

  Kandydatów do wyróżnienia nominuje kapituła naszej redakcji pod przewodnictwem redaktora naczelnego Stanisława Wróbla. Elementem każdej nominacji jest jej uzasadnienie, czyli wskazanie, za jakie konkretne działania lub sukcesy w 2019 roku dana osoba została wyróżniona.


  Kategorie i etapy plebiscytu


  Głosowanie jest prowadzone w pięciu kategoriach: Kultura, Działalność społeczna i charytatywna, Biznes oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna i Nauka.

  W pierwszych czterech kategoriach nagrody zostaną najpierw przyznane w Radomiu. Laureaci nie tylko zdobędą tytuły Osobowość Roku 2019 w mieście, lecz także, zachowując zdobyte głosy, awansują do wojewódzkiego, mazowieckiego finału akcji, w którym zostaną przyznane tytuły Osobowość Roku Mazowsza 2019.

  Spośród trójek laureatów ze wszystkich czterech kategorii w mieście, czyli 12 osób, kapituła wyłoni nominowanego, któremu przyzna tytuł Osobowość Roku 2019 w Radomiu.

  W kategorii Nauka głosowanie jest prowadzone w jednym etapie w skali całego województwa.

  Ogólnopolski finał


  Laureaci z województwa mazowieckiego będą mieli także szansę na zdobycie wyróżnień w skali całej Polski. W tym roku plebiscyt jest prowadzony jednocześnie we wszystkich województwach w kraju. Zwycięzcy z każdego regionu wezmą udział w ogólnopolskim finale, w którym powalczą o tytuły Osobowość Roku Polski 2019 w każdej kategorii. Awansując do finału laureaci zachowają oczywiście głosy zdobyte od początku plebiscytu.

  Laureatów wybiorą Czytelnicy

  Głosowanie w mieście w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się we wtorek, 7 stycznia i będzie trwało do środy, 12 lutego 2020 roku. do godziny 21:00. Zwycięzcy awansują do wojewódzkiego finału, który rozpocznie się w piątek, 14 lutego i potrwa do środy, 26 lutego. Dwa dni później, w piątek, 28 lutego rozpocznie się ogólnopolskich finał. Jego zwycięzców poznamy w środę, 11 marca.

  Specjalne dodatki do gazety

  W ramach plebiscytu do gazety dołączymy dwa specjalne dodatki. W pierwszym z nich, który ukaże się w czwartek, 23 stycznia, przedstawimy wszystkie nominowane osoby oraz uzasadnienia nominacji.
  Drugi dodatek ukaże się na początku marca, po zakończeniu wojewódzkiego etapu plebiscytu. Zamieścimy w nim obszerne rozmowy ze zwycięzcami, prezentacje laureatów z każdego powiatu oraz relację z uroczystej gali, podczas której zostaną wręczone statuetki i nagrody.

  Uroczysta gala plebiscytu

  W marcu odbędzie gala plebiscytu Osobowość Roku 2019, na którą zostaną zaproszeni wszyscy laureaci z Radomia i powiatów. Na scenie otrzymają piękne statuetki, dyplomy i nagrody. Galę uświetnią także występy wybranych laureatów w kategorii Kultura.

  KLIKNIJ i zobacz
  relację z gali
  poprzedniej edycji plebiscytu


  Podsumowaniem całego plebiscytu będzie ogólnopolska gala, podczas której zostaną wręczone główne tytuły - Osobowość Roku Polski 2019. Na uroczystość transmitowaną na żywo w internecie zostaną zaproszeni zwycięzcy w każdej kategorii z każdego województwa, którzy na scenie odbiorą dodatkowe wyróżnienia.

  Nagrody dla zwycięzców  Laureaci z każdego miasta i powiatu, w każdej kategorii plebiscytu otrzymają:
  • tytuł Osobowość Roku 2019 miasta lub powiatu
  • statuetkę i pamiątkowy dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
  • zaproszenie na wojewódzką galę plebiscytu Osobowość Roku 2019
  • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów


  Osoby, które w wojewódzkich finałach każdej z czterech powiatowych kategorii plebiscytu oraz w wojewódzkiej kategorii Nauka, zdobędą najwięcej głosów otrzymają:
  • tytuł Osobowość Roku Mazowsza 2019
  • statuetkę
  • zaproszenie na ogólnopolską galę plebiscytu Osobowość Roku 2019 w Warszawie
  • dyplom wręczany podczas ogólnopolskiej gali
  • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów


  Dodatkowo na laureatów pierwszych trzech miejsc w wojewódzkim finale w każdej kategorii plebiscytu czekają zaproszenia dla dwóch osób na weekendowy pobyt w hotelu ze SPA.


  Osoby, które w ogólnopolskim finale, w każdej kategorii plebiscytu, zdobędą najwięcej głosów otrzymają tytuł i statuetkę Osobowość Roku Polski 2019. Na laureatów pierwszych trzech miejsc ogólnopolskich rankingów będą czekać także dodatkowe nagrody.


  Informacji o akcji udzielają:
  Natalia Turek i Marzena Ślusarz
  tel. 500 330 063, 510 026 015
  e-mail: natalia.turek@polskapress.pl; marzena.slusarz@polskapress.pl  Regulamin plebiscytu

  E-dowód ułatwi ci życie, możesz go miec za darmo

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Galerie zdjęć

  Polecamy

  Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu

  Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu

  Radomska Mapa Inwestycji

  Radomska Mapa Inwestycji