Osobowość Roku 2020 w powiecie lipskim. Oto liderzy w kategoriach. Trwa głosowanie!

Marcelina Różycka
Marcelina Różycka
Oto liderzy w kategoriach w powiecie lipskim w rankingu z piątku, 7 maja.
Oto liderzy w kategoriach w powiecie lipskim w rankingu z piątku, 7 maja.
Trwa głosowanie w wielkim plebiscycie Osobowość Roku. Laureatów prestiżowych tytułów za 2020 rok wybiorą w głosowaniu nasi Czytelnicy. W piątek, 7 maja o godzinie 12 najwięcej głosów w powiecie lipskim mieli: w kategorii biznes - Emilia Magdalena Woźniak, w kategorii kultura - Mariola Kolenda, w kategorii działalność społeczna i charytatywna - Ewelina Kustra, w kategorii polityka, samorządność i społeczność lokalna - Maria Chmielnicka.

Poniżej prezentujemy aktualne rankingi liderów w powiecie lipskim.

W kategorii biznes na prowadzeniu są:

W kategorii kultura najwięcej głosów mają:

W kategorii działalność społeczna i charytatywna liderami są:

W kategorii polityka, samorządność i społeczność lokalna prowadzą:

Wszystkich kandydatów oraz aktualne wyniki głosowania znajdziecie poniżej. ​

KLIKNIJ i GŁOSUJ
- zobacz aktualne wyniki
lub zgłoś propozycję nominacji
Działalność społeczna
i charytatywna
Polityka, samorządność
i społeczność lokalna
Kultura
Nauka
Biznes

Kategorie i etapy plebiscytu

Głosowanie będzie prowadzone w pięciu kategoriach: Kultura, Działalność społeczna i charytatywna, Biznes oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna i Nauka.
W pierwszych czterech kategoriach nagrody zostaną najpierw przyznane osobno w miastach i powiatach naszego województwa. Laureaci nie tylko zdobędą tytuły Osobowość Roku 2020, lecz także, zachowując zdobyte głosy, awansują do wojewódzkiego finału akcji, w którym zostaną przyznane tytuły Osobowość Roku Mazowsza 2020.

Spośród kandydatów z każdej kategorii, którzy otrzymają największą sumę głosów z glosowania czytelników, kapituła wybierze 3 laureatów którym przyzna tytuł Osobowości Roku 2020 w regionie radomskim.

W kategorii Nauka głosowanie będzie prowadzone w jednym etapie w skali całego województwa.

Ogólnopolski finał

Laureaci z naszego województwa będą mieli także szansę na zdobycie wyróżnień w skali całej Polski. W tym roku plebiscyt jest prowadzony jednocześnie we wszystkich województwach w kraju. Zwycięzcy z każdego regionu wezmą udział w ogólnopolskim finale, w którym powalczą o tytuły Osobowość Roku Polski 2020 w każdej kategorii.

Laureatów wybiorą Czytelnicy

Głosowanie w miastach i powiatach w pierwszym etapie plebiscytu rozpocznie się w środę, 14 kwietnia, i będzie trwało do czwartku, 27 maja 2021 roku, do godziny 21:00. Zwycięzcy awansują do wojewódzkiego finału, który rozpocznie się w poniedziałek, 31 maja, i potrwa do czwartku, 10 czerwca. Tego samego dnia zakończy się także głosowanie w wojewódzkiej kategorii Nauka.

Specjalne dodatki do gazety

W ramach plebiscytu do gazety dołączone zostaną dwa specjalne dodatki. W pierwszym z nich przedstawimy wszystkie nominowane osoby oraz uzasadnienia nominacji. Drugi dodatek ukaże się w czerwcu, po zakończeniu wojewódzkiego etapu plebiscytu. Zamieścimy w nim rozmowy ze zwycięzcami oraz prezentacje laureatów z każdego powiatu.

Wszystkie informacje o akcji na:www.echodnia.eu/swietokrzyskie/osobowosc

Regulamin plebiscytu

Kolno wolne od koronawirusa

Wideo