Ostatnie sparingi trzecio i czwartoligowców. Broń z Orliczem, Pilica ze Świtem

Sylwester Szymczak
Sylwester Szymczak
Krzysztof Kiercz zostaje w zespole Broni
Krzysztof Kiercz zostaje w zespole Broni Sylwester Szymczak
Piłkarze trzeciej i czwartej ligi rozegrają ostatnie mecze sparringowe przed nowym sezonem. We wszystkich drużynach trwa zapinanie kadry.

Broń Radom zagra z czwartoligowym Orliczem w Suchedniowie. Początek o godz. 11.30. Już wiadomo, że w zespole z Radomia nie zagra Japończyk, Yudai Miaymoto. PZPNwymusił na Broni zatrudnienie zawodnika na umowę pracę. W międzyczasie do zespołu wrócili Krzysztof Kiercz i Michał Kielak i zaważyła kwestia ekonomiczna, że sztab szkoleniowy zrezygnował z Japończyka. Na wypożyczenie do Staru Starachowice przejdzie Mateusz Jagiełło. Wszystko wskazuje na to, że w ekipie Broni zostanie bramkarz, Jakub Piotrowski. 21 - letni golkiper w przeszłości bronił w SMSŁódź, Widzewie i Górniku Łęczna.

Ostatnie decyzje kadrowe
W samo południe benieminek trzeciej ligi, Pilica Białobrzegi zagra u siebie z mocnym rywalem, Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. W ekipie trenera Tomasza Grzywny jest jeszcze kilka kadrowych zagadek. W białobrzeskim zespole zagrają nowi zawodnicy: Jan Imiołek, Przemysław Śliwiński, Filip Brzeziński, Olaf Uziębło, Wiktor Żurawski. Będą również sprawdzani jeszcze dwaj młodzieżowcy. Po tym meczu trener Grzywna podejmie ostatnie decyzje.

Oskar zagra ze Starem
Piłkarze czwartoligowego Oskara Przysucha zagrają u siebie ze Starem Starachowice. W Oskarze w nowym sezonie nie zagrają:
Cezary Kubryn (nowy klub Jodła Jedlnia-Letnisko), Jan Głowacki (wrócił po wypożyczeniu do Broni Radom), Oskar Szczodry (Unia Skierniewice), Paweł Kowalczyk (Ceramika Opoczno), Wiktor Grzyb (przerwał granie z powodu choroby).
Nowymi zawodnikami Oskara zostali: Mariusz Moskwa (ostatnio Zamłynie Radom), Piotr Skałbania (Proch Pionki), Oskar Miturski (Chojniak Wieniawa, młodzieżowiec), Patryk Figarski (Drogowiec Jedlińsk, młodzieżowiec), Maciej Klimas (Radomiak Radom, młodzieżowiec), Bartek Zaręba (Zamłynie Radom), Jakub Mazur (Karpaty Krosno, bramkarz, młodzieżowiec).

Energia zagra dwa mecze
Kozienicka Enea Energia zagra w sobotę dwa mecze. Najpierw z Hutnikiem Huta Czechy, a potem z Orłem Unin. Zamłynie swój mecz ze Zwolenianką przełożyło na środę.

SPORTOWY24.PL - rozmowa z Joanną Fiodorow

Wideo

Dodaj ogłoszenie