MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Oto ranking techników z regionu radomskiego 2024 według portalu WaszaEdukacja.pl. Najlepszy "Elektronik"

Aleksandra Szymańska
Aleksandra Szymańska
Na kolejnych slajdach prezentujemy najnowszy ranking techników w regionie radomskim - za rok 2024. W zestawieniu umieszone są wszystkie szkoły. Podajemy ich miejsce w skali całego kraju>>>
Na kolejnych slajdach prezentujemy najnowszy ranking techników w regionie radomskim - za rok 2024. W zestawieniu umieszone są wszystkie szkoły. Podajemy ich miejsce w skali całego kraju>>>
Portal Wasza Edukacja.pl opublikował ogólnopolski ranking techników za 2024 rok. Które miejsca zajęły szkoły z regionu radomskiego? Jak wygląda ranking dla wszystkich techników z południowej części Mazowsza? Zobaczcie - jest sporo niespodzianek.

Najlepsze technika w regionie radomskim - ranking

Portal WaszaEdukacja.pl stworzył wyjątkowy ranking, wzięło w nim udział 1499 techników publicznych oraz niepublicznych, spełniając tym samym wymogi regulaminu. Na podstawie tego rankingu stworzyliśmy też ranking wszystkich liceów z regionu radomskiego.

W galerii zdjęć prezentujemy ranking 2024 wszystkich techników z regionu radomskiego według portalu WaszaEdukacja.pl:

Które technika najlepsze w regionie?

Na czele znajduje się Technikum w Zespole Szkół Elektronicznych imienia Bohaterów Westerplatte w Radomiu, które poprawiło swoją pozycję od ubiegłego roku i awansowało z trzeciego miejsca. Technikum zastąpiło na pozycji lidera Technikum w Iłży, które obecnie znajduje się na trzeciej pozycji w regionie radomskim. Warto dodać, że radomski "Elektronik", co roku jest w czołówce najlepszych techników w regionie, a nawet Polsce. W ubiegłym roku na drugim miejscu znajdował się Zespół Szkół Technicznych w Siennie. Teraz na tej pozycji ulokowało się I Techników w Pionkach.

Zmiany nastąpiły też w reszcie rankingu - było wiele małych i dużych spadków, ale też awansów na wysokie pozycje.

Ranking WaszaEdukacja.pl

Waszaedukacja.pl informuje, że "Przy tworzeniu rankingu techników, brano pod uwagę różnorodne kryteria, aby zapewnić obiektywne i wszechstronne podejście. Analizowano wyniki egzaminów maturalnych na różnych poziomach, osiągnięcia w egzaminach zawodowych oraz udział w ogólnokrajowych olimpiadach przedmiotowych. Ponadto, uwzględniono również wskaźniki edukacyjnej wartości dodanej (EWD) za lata 2021-2023. Dane wykorzystane do rankingu pochodziły z renomowanych instytucji, takich jak Centralna Komisja Egzaminacyjna (CKE) oraz Ministerstwo Edukacji i Nauki (MEiN), co gwarantuje rzetelność i wiarygodność prezentowanych wyników".

Jak informują twórcy rankingu - ma on charakter porównawczy i może być pomocnym narzędziem dla uczniów i ich rodziców przy wyborze szkoły średniej. Jednak nie powinien być jedynym kryterium wyboru liceum. Ważne są również profile szkół, oferta edukacyjna, kadra nauczycielska oraz opinie innych uczniów i rodziców.

W galerii zdjęć prezentujemy ranking 2024 wszystkich techników z regionu radomskiego według portalu WaszaEdukacja.pl:

od 7 lat
Wideo

Polacy badają kosmos

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Radomskie