Paweł Mosiołek chce zaśpiewać razem z Danutą Błażejczyk...

  Paweł Mosiołek chce zaśpiewać razem z Danutą Błażejczyk (zdjęcia)

  /mag/

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Kolejne etapy muzycznej kariery radomianina, laureata Muzycznych Kazików 2010. Kiedy usłyszymy jego nową płytę?
  Paweł Mosiołek i Danuta Błażejczyk podczas jej Srebrnego Jubileuszu w Warszawie.

  Paweł Mosiołek i Danuta Błażejczyk podczas jej Srebrnego Jubileuszu w Warszawie. ©archiwum prywatne

  Z Alicją Majewską.

  Z Alicją Majewską.

  W ostatnich tygodniach przemierzył kilkakrotnie trasę z Radomia do Warszawy, ale pojawił się również w Kazanowie i Opatowie oraz w Kabarecie Filip z Konopi Filipa Borowskiego w Centrum Promocji Kultury na Pradze w Warszawie.

  Utalentowany radomianin wykonał tam: "Wspomnienie" Niemena, "Skrzydła Nadziei" ze swojego autorskiego singla oraz wiązankę: "Byle było tak", "Rysunek na Szkle" oraz "Wróć do mnie" Krzysztofa Krawczyka. Na deser był zaś "Wehikuł czasu" Dżemu.

  POZNAJE MUZYKÓW

  - Mój występ oglądał Marcin Szyszko, perkusista zespołu Wilki, który obecnie współpracuje z takimi gwiazdami jak: Mannam, Lady Pank, czy Papa Dance. Ma na swoim koncie trzy tysiące zagranych koncertów i zaproponował mi, byśmy razem ułożyli tekst piosenki. Być może rozwinie się to w jakąś dalszą współpracę - cieszy się radomianin.

  W DUECIE Z BŁAŻEJCZYK?

  Paweł dostał też zaproszenie na koncert Danuty Błażejczyk z okazji "Srebrnego Jubileuszu" artystki. Impreza odbyła się w klubie Fono Bar przy ulicy Wawelskiej w Warszawie. - Pani Danusia wystąpiła w duecie z Arturem Gadowskim z zespołu IRA i Patrycją Kazadi. Przybyło dużo znanych osób, jak piosenkarka Alicja Majewska czy znany polityk Leszek Miller. Sama wyszła z propozycją, abyśmy w niedalekiej przyszłości zaśpiewali piosenkę w duecie "Na krawędzi nocy i dnia", którą kiedyś z wielkim powodzeniem śpiewała z Ryszardem Rynkowskim - opowiada Paweł Mosiołek.

  Z Arturem Gadowskim z IRA.

  Z Arturem Gadowskim z IRA.

  KOLEJNE PIOSENKI

  Został też zaproszony na 20-lecie Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niedowidzącym i Niewidomym "Nadzieja" SOS. Impreza była w sali koncertowej nowej Szkoły Muzycznej w Radomiu. - Obecnie pracuję nad dalszym materiałem w studio. W międzyczasie robię próby z młodymi i utalentowanymi muzykami, z którymi mam nadzieję niebawem zagramy koncert - zdradza swoje plany Paweł.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (8)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (8) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Miss Ziemi Radomskiej 2019

  Wideo