Pewna wygrana Radomiaka w Pucharze Polski z Sokołem Ostróda (zdjęcia, wideo)

/W.Ł./
Przemysław Śliwiński (pierwszy od prawej) strzelił pierwszego gola dla Radomiaka w meczu z Sokołem Ostróda. Tadeusz Klocek
W meczu rundy przedwstępnej Piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu centralnym, Radomiak 1910 SA Radom pokonał 3:0 Sokół Ostróda.
Radomiak Radom - Sokół Ostróda

Gole dla Radomiaka strzelali: Przemysław Śliwiński, Krystian Puton i Kacper Wnuk.

W 54 minucie po dobrej kombinacyjnej akcji i podaniach od Krystiana Putona do Daniela Barzyńskiego, piłka trafia do debiutującego w Radomiaku Przemysława Śliwińskiego, który pokonał bramkarza Sokoła.
W 90 minucie po indywidualnej akcji golkipera gości pokonał Krystian Puton. Wynik meczu ustalił w doliczonym czasie gry, Kacper Wnuk.