Pilica przegrała z Okęciem i odpadła z Pucharu Polski

/W.Ł./
Jarosław Karolewski, strzelec gola dla Pilicy w 93 minucie meczu
Jarosław Karolewski, strzelec gola dla Pilicy w 93 minucie meczu T. Klocek
2:3 w rzutach karnych przegrali piłkarze Pilicy Białobrzegi z Okęciem Warszawa i odpadli z rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu okręgu mazowieckiego

Po 90 minutach gry w meczu Pilicy z Okęciem był remis 0:0. Arbiter zarządził dogrywkę, która bardzo dobrze zaczęła się dla białobrzeżan. Już 93 minucie gola strzelił Jarosław Karolewski. Okęcie wyrównało w 118 minucie i dogrywka zakończyła się ponownie remisem 1:1. O awans do dalszych pucharowych gier zadecydowały rzuty karne, które wygrali goście 3:2 i to oni zagrają w trzeciej rundzie Pucharu Polski.