Piłka nożna. Ruszyło sparingowe granie. Remis Zamłynia z Warką, Centrum gromi Akcję

Łukasz Kościelniak
W jednym z sobotnich sparingów, Zamłynie Radom (w czarnych koszulkach) zremisowało z KS Warka. Tadeusz Klocek
W weekend większość drużyn z naszego regionu rozpoczęła sparingowe granie. Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie Zamłynia Radom z Klubem Sportowym Warka. Wysokie zwycięstwa zanotowały drużyny Centrum Radom, Zawiszy Sienno i LKS-u Promna.

Centrum Radom - Akcja Jastrzębia 7:1
Bramki dla Centrum: Adrian Kleczewski dwie, Igor Tworek, Mateusz Paliwoda, Krzysztof Banaszkiewicz, Piotr Tworzewski, Przemysław Zakrzewski.

W piątkowy wieczór Centrum wysoko pokonało występującą w Pineks Klasie A, Akcję Jastrzębia. W radomskim zespole zaprezentował się Krzysztof Banaszkiewicz, który po kilku latach przerwy wrócił do Centrum. Ostatnio grał w Oronce Orońsko.

***

LKS Promna - Sparta Jazgarzew (juniorzy) 9:7 (2:5)
Bramki dla LKS-u: Maciej Bubiec pięć, zawodnik testowany trzy, zawodnik testowany dwie.

Na boisku w Piasecznie LKS Promna wysoko rozbił juniorów Sparty Jazgarzew. Młodzi piłkarze pokazali się z dobrej strony, bo do przerwy prowadzili 5:2.

***

Energia Kozienice - Oskar Przysucha 0:1
Leśnowolski.

***

Zawisza Sienno - KS Chomentów 5:1 (2:0)
Bramki dla Zawiszy: Jakub Broda, Sebastian Klaus, Adrian Strąk z karnego, zawodnik testowany, zawodnik testowany.

- Najważniejsze, że chłopcy pobiegali i nikt z nich nie doznał kontuzji, bo boisko było trochę śliskie. Nikt z kadry nie ubył, testujemy nowych zawodników, ale na razie nie chcę zdradzać ich personaliów - powiedział Krzysztof Sieczka, trener Zawiszy Sienno.

***

Zamłynie Radom - KS Warka 1:1 (0:0)
Daniel Barzyński - zawodnik testowany.

ZDJĘCIA I WIĘCEJ O MECZU - KLIKNIJ TUTAJ

***

Juventa Starachowice 2002 - Jodła Jedlnia-Letnisko 3:5 (1:5)
Bramki dla Jodły: Grzegorz Lipka trzy, Bartłomiej Orczykowski, Mateusz Gromski.

***

Skaryszewianka Skaryszew - Iskra Gózd 1:2 (1:2)
Jakub Cioch - Arkadiusz Miecznikowski, Daniel Ciupiński.

***

Radomiak Radom (juniorzy) - Szydłowianka Szydłowiec 1:4
Bramki dla Szydłowianki: Bartosz Kozicki dwie, zawodnik testowany, Jakub Łęcki.

***

Broń Radom (juniorzy) - Pilica Nowe Miasto 1:4 (0:1)
Bramki dla Pilicy: Jakub Dworakowski dwie, Damian Kozłowski, zawodnik testowany.