Piłkarki Czwórki Radom prowadziły z Olimpią Szczecin 2:0, ale przegrały 2:3

SzS
Fragment meczu Czwórki z Olimpią
Fragment meczu Czwórki z Olimpią Sylwester Szymczak
Piłkarki ekstraligowej Czwórki Radom przegrały bardzo ważny mecz z Olimpią Szczecin 2:3. Po przerwie prowadziły 2:0 i straciły trzy bramki w odstępie dziewięciu minut

LUKS Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom - Olimpia Szczecin 2:3 (2:0)
Bramki: Aleksandra Szydło 20, 24 - Hryb 60, Bohm 62, 69
Sportowa Czwórka: Snopczyńska - Chrzanowska, Stasikowska, Szydło (70 Bińkowska), Płóciennik, Wąsik (59 Zielińska), Mućka (75 Sobczak), Stefańska, Tracz, Rosińska, Dobrowolska. Olimpia: Niesterowicz - Fil (46 Bohm), Szymaszek, Szwed, Preś, Michalczyk (46 Niewolna), Hryb, Ratajczyk, Janik, Bińkowska, Kovtun.

Naprzeciw siebie stanęły dwie drużyny walczące o utrzymanie. Czwórka musiała wygrać pojedynek, aby wygrzebać się ze strefy spadkowej. Po pierwszej połowie gra radomianek mogła się podobać. Od 20 minuty to one miały sporą przewagę. Izabela Tracz podała prostopadle do Aleksandry Szydło i ta w sytuacji sam na sam nie dała szans golkiperce ze Szczecina Za chwilę było już 2:0. Nieobstawiona na piątym metrze Szydło, dołożyła tylko nogę i Czwórka poczuła się pewniej.
W 31 minucie po ładnej akcji, Monika Płóciennik trafiła w poprzeczkę.

Wydawało się, że radomiankom z taką grą nic nie może się zdarzyć. W 60 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Natalia Hryb głową trafiła do bramki radomianek. Nie minęło dwie minuty, a Niemka Matilde Bohm wykorzystała zamieszanie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i było 2:2. Trzeci gol to szybka kontra szczecinianek i celny strzał Bohm.
Radomianki rozpaczliwie próbowały gonić wynik, ale nie udało się zdobyć wyrównującej bramki.