Piłkarki Czwórki Radom przegrały w Krakowie i spadły z ekstraklasy

SzS
Piłkarki Czwórki na stadionie Hutnika w Krakowie, jeszcze przed pierwszym gwizdkiem Wojciech Kędzierski
Tylko rok trwał pobyt LUKS Sportowej Czwórki Radom w żeńskiej ekstraklasie piłkarskiej. Radomianki przegrały wyjazdowy mecz z AZS UJ Kraków 1:2 i na jedną kolejkę przed końcem i nie mają szans na utrzymanie.

AZS UJ Kraków - LUKS Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom 2:1 (2:0)

Bramki: Sitarz 2, Nieciąg 33 - Grzywna 60

LUKS: Snopczyńska - Szymczyk, Chrzanowska (75 Golian), Zielińska, Stasikowska, Szydło, Płóciennik, Wąsik (46 Grzywna), Bińkowska, Stefańska (80 Rosiński), Dobrowolska.

Bardzo słabą pierwszą połowę rozegrała drużyna z Radomia. Dwie bramki padły po kuriozalnych błędach bramkarki i defensorek. Dopiero w drugiej połowie radomianki rzuciły się do odrabiania strat. Ładną bramkę głową zdobyła Angelika Grzywna.
- Rzuciliśmy się do odrabiania strat, ale wyglądało to jak bicie głową w mur. No cóż, przegraliśmy, spadamy z ligi i jedyne co mogę teraz powiedzieć, to, że była to fajna przygoda dla tych zawodniczek - powiedział trener Czwórki, Wojciech Pawłowski.