Piłkarska klasa B, 1 grupa. Wulkan mistrzem rundy jesiennej

archiwum
Wulkan Zakrzew mocno musiał się napracować, by wygrać z LZS Zalesice. Do przerwy lider tabeli przegrywał 0:1. W drugiej połowie na boisku pojawił się trener Piotr Witkowski i Wulkan szybko najpierw doprowadził do wyrównania, a później strzelił dwa zwycięskie gole.

Aż trzynaście goli wbili piłkarze Zajezierza - Video Ciepielów. Video pojechało na mecz tylko w jedenastu. Od 18 minuty ciepielowianie grali w dziesięciu, bo jeden z piłkarzy musiał opuścić boisko z powodu kontuzji. Sześć z trzynastu bramek zdobyli bracia Kamil i Dominik Soldatowie. Spora niespodzianka w Łaziskach, gdzie miejscowy Postęp pokonał znacznie wyżej notowaną Wisłę Solec. Już do przerwy Postęp prowadził 5:0. Niespodzianka także w Chotczy, gdzie miejscowa Wisła niespodziewanie straciła punkty z Makowem. Obudzili się piłkarze Legionu Suskowola, którzy pokonali na własnym boisku wicelidera tabeli, Klub Sportowy Jastrząb.

Komplet wyników 10. kolejki.
Wisła Chotcza - KS Maków 2:2 (1:1),
Krępianka Rzeczniów - Hubal Chlewiska 3:0 (1:0), Kacper Dusiński 7, Mateusz Maleta 80, Sebastian Bańcerowski 90+1,
WKS Zajezierze - Video Ciepielów 13:0 (5:0), Karol Piskała 6, 12, Kamil Soldat 22, 46, 60, Adrian Cieśla 26, 77, Dominik Soldat 33, 63, 65, Paweł Kujda 66, Przemysław Basiewicz 72, Kamil Słyk 85,
LZS Zalesice - Wulkan Zakrzew 1:3 (1:0), Sikora, Zamkowski, Jędrzejewski dla Wulkanu,
Legion Suskowola - KS Jastrząb 2:0 (1:0), samobójcza, Żyła.
Postęp Łaziska - Wisła Solec 5:2 (5:0), Karol Zawadzki 5, Damian Słoń 11, 36, Patryk Zybura 16, 19 - Patryk Mazurek 57, Michał Wojtal 90.