Piłkarska klasa B, 1 grupa. Wulkan ucieka rywalom

archiwum
Wulkan Zakrzew pod kierunkiem trenera Piotra Witkowskiego w najciekawszym meczu ósmej kolejki wygrywa z Klubem Sportowym Jastrząb na jego boisku.

Tylko do przerwy był to mecz wyrównany. Do szatni zespoły schodziły z wynikiem remisowym 1:1. Po przerwie Wulkan strzelił trzy gole i jak najbardziej zasłużenie wygrał całe spotkanie.
Ciekawie było także w Suskowoli na meczu miejscowego Legionu z Wisłą Solec. Po 45 minutach gospodarze prowadzili 1:0. W drugiej połowie Wisła, mimo, że grała przez kilkanaście minut w osłabieniu bez jednego gracza (czerwona kartka) strzeliła trzy gole i wygrała mecz.
W meczu innej Wisły, z Chotczy jedną z bramek zdobył zawodowy bokser, Michał Żeromiński. Z kolei dla Krępianki Rzeczniów w tym meczu dwa gole strzelił grający trener Emanuel Chudyba.
Nie odbył sie jeden mecz. Do Łazisk na mecz z Postępem z nieznanych przyczyn nie dojechali piłkarze Video Ciepielów.

Komplet wyników 8. kolejki.
Legion Suskowola - Wisła Solec 1:3 (1:0), Strąk, Jackowski i Jaśkiewicz dla Wisły Solec,
KS Jastrząb - Wulkan Zakrzew 1:4 (1:1), Adrian Tomczyk 22 - Szymon Towarek 39, 87, Paweł Miros 64, Dominik Jędrzejewski 73, LZS Zalesice - KS Maków 3:0 (2:0), Kamil Minda 1, 90+3, Jakub Głogowski 27,
WKS Zajezierze - Hubal Chlewiska 4:3 (2:1), Kamil Soldat 10, Piotr Kibil 18, Dominik Soldat 77, 90+3 - Damian Górlicki 29, Adam Urban 59, Bartosz Gawor 64,
Wisła Chotcza - Krępianka Rzeczniów 5:3 (4:1), Piotr Piwowarek 1, Michał Żeromiński 33, Kamil Knieć 37, 40, Piotr Mróz 65 - Emanuel Chudyba 18, 48, Dawid Blin 81,
Postęp Łaziska - Video Ciepielów mecz się nie odbył, goście nie dojechali do Łazisk. O losach tego meczu zadecyduje Wydział Gier radomskiego okręgu.