Piłkarska klasa B, 2 grupa. Pięć goli lidera z Głowaczowa

archiwum
W najciekawszym meczu 10 kolejki, lider tabeli, Legion II Głowaczów rozgromił na własnym boisku czołowy zespół ligi, Klub Sportowy Stromiec. W pierwszej połowie, Marcel Czubaj, kapitan Legionu nie wykorzystał rzutu karnego.

Wygrana jednak w żaden sposób lidera nie była zagrożona.Wicelider tabeli, spadkowicz z klasy A, Megawat Świerże Górne mocno musiał się napracować na wygraną. Do przerwy, Blask w Świerżach Górnych prowadził 1:0. Po przerwie gospodarze strzelili cztery gole i zasłużenie wygrali spotkanie. Megawat ma trzy punkty straty do lidera i jeden mecz mniej rozegrany. W górę ligowej tabeli pnie się także RuszCovia Borkowice, po wyraźnej wygranej na własnym boisku z Klubem Sportowym z Lesznowoli. W meczu dwóch drużyn z dolnych rejonów tabeli, GKS Chynów dostał solidne lanie na własnym boisku od GKS Belsk Duży. Belsk strzelił aż sześć goli.

Komplet wyników 10. kolejki.
Legion II Głowaczów - KS Stromiec 5:0 (1:0), Damian Lisiewski dwie, Marcel Czubaj,Dariusz Konopka,Piotr Siębor.
RuszCovia Borkowice - KS Lesznowola 4:0 (2:0), Kamil Raczyński 8, 11, Karol Ślęzak 62, Cezary Polak 89,
Zorza Klwów - KS II Stara Błotnica 3:1 (0:1), Sebastian Nowak dwie, Damian Pełka - Bartłomiej Michalak,
GPSZ Głuchów - Iskra Zbrosza Duża 2:4 (0:2), Prokopczyk trzy, Paździerki dla Iskry,
GKS Chynów - GKS Belsk Duży 0:6 (0:5), Kamil Krawczyk 6, Piotr Franczak 29, 41, Jakub Wójcik 31, Arkadiusz Bogucki 36, 85,
Megawat Świerże Górne - Blask Odrzywół 4:1 (0:1), Wiśniewski, Paszkiewicz, Bienias dwie dla Megawatu,