Piłkarska klasa B, 2 grupa. Wygrana lidera z Głowaczowa

archiwum
Lider tabeli, rezerwy Legionu Głowaczów w najciekawszym meczu tej kolejki pokonały na własnym boisku drugi zespół Klubu Sportowego Stara Błotnica. Pierwsi gola strzelili goście, ale później gospodarze w ciągu czterech minut zdobyli dwie bramki i jak się później okazało, wynik już do końca meczu się nie zmienił.

Na drugie miejsce w tabeli wskoczyli piłkarze Megawatu Świerże Górne, spadkowicza z klasy A. Megawat wygrał pewnie z GKS w Chynowie.
Sporo emocji było w Borkowicach na meczu miejscowej RuszCovii z Klubem Sportowym Stromiec. Goście w 72 minucie strzelili gola i gdy wydawało się, że mają trzy punkty, w ostatniej akcji meczu, najlepszy strzelec gospodarzy, Wiktor Bąbka w ostatnich sekundach doprowadził do wyrównania. RuszCovia nadal jest daleko w ligowej tabeli, dopiero na ósmym miejscu z jednym meczem mniej rozegranym i stratą dziewięciu punktów do lidera.

Komplet wyników 8. kolejki.
RuszCovia Borkowice - KS Stromiec 1:1 (0:0), Wiktor Bąbka 90+2 -Michał Jopek 72,
KS Lesznowola - Tęcza Augustów 3:0 (1:0), Mariusz Goliański, Łukasz Siwiec, Dariusz Pawelski,
Legion II Głowaczów - KS II Stara Błotnica 2:1 (2:1), Mateusz Mikocki 35, Marcel Czubaj 38 - Kacper Szatan 26,
Zorza Klwów - GKS Belsk Duży 2:3 (1:1), Rafał Stefański i Łukasz Zieliński po jednej - Piotr Franczak dwie, Piotr Wójcik,
GPSZ Głuchów - Blask Odrzywół 0:3 (0:1),
GKS Chynów - Megawat Świerże Górne 1:3 (0:2), Jan Pacholski 88 - Filip Boryczka 15, Konrad Tynkowski 30,Jarosław Paszkiewicz 65,