Piłkarska klasa B, 2 grupa. Wygrana lidera z Głowaczowa

Lider tabeli, Legion II Głowaczów po golu Bartłomieja Króla wygrał kolejny mecz i umocnił sie na pierwszym miejscu.

Na drugie miejsce wskoczyli piłkarze spadkowicza w klasy A, Megawatu Świerże Górne. Megawat rozgromił na własnym boisku aż 8:2 RuszCovię Borkowice. Połowę goli dla gospodarzy strzelił Jarosław Paszkiewicz. RuszCovia kończyła mecz w dziesiątkę. W 60 minucie czerwoną kartką został ukarany Michał Raczyński. Na trzecie miejsce awansowali piłkarze ze Stromca. Podopieczni trenera Mariusza Nowaka, mimo, że grali od 60 minuty w dziesiątkę, strzelili dwa gole Lesznowoli i pewnie wygrali cały mecz 3:0. Sporo emocji było podczas meczu Belska Dużego z Głuchowem, gdzie padło sześć goli. Nie odbył się jeden mecz, Blasku Odrzywół z GKS Chynów. Spotkanie to miało być rozegrane na boisku w Drzewicy.

Komplet wyników 9. kolejki.

Tęcza Augustów - Legion II Głowaczów 0:1 (0:1), Bartłomiej Król 24,

Megawat Świerże Górne - RuszCovia Borkowice 8:2 (3:0), Jarosław Paszkiewicz 32, 40, 73, 85, Dariusz Konrad 35, Patryk Pawlikowski 47, Jakub Balcerzak 59, Patryk Śledź 78 - Kamil Raczyński 74, Adrian Wełpa 80.

KS Stromiec - KS Lesznowola 3:0 (1:0), Rokita 2, Jopek,

GKS Belsk Duży - GPSZ Głuchów 3:3 (2:1), Adrian Abramowicz, Sebastian Stefański, Adam Lewandowski dla Głuchowa,

Iskra Zbrosza Duża - Zorza Klwów 3:1 (3:1), Piotr Janus 8, Adrian Furmańczyk 24, Krzysztof Budyta 27 - Sebastian Bykowski 32,

Blask Odrzywół - GKS Chynów mecz się nie odbył, został odwołany.