Piłkarski Puchar Polski. Oskar Przysucha przegrał po dogrywce 1:4 z Mazovią Mińsk Mazowiecki. Kontuzja bramkarza Pawła Wieczorka

Fragment meczu, Oskar - Mazovia. Włodzimierz Łyżwa
W ćwierćfinałowym meczu piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu Mazowsza, Oskar Przysucha przegrał po dogrywce 1:4 z Mazovią Mińsk Mazowiecki.

Oskar Przysucha - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:4 (0:0) po dogrywce
Bramki: Wojciech Wocial 70, 1:1 Tomasz Janiszewski 81 z karnego, 1:2 Marcin Kacprowicz 108, 1:3 Krystian Przyborowski 111, 1:4 Krystian Przyborowski 114.
Oskar: Wieczorek (57 Grzyb) - Włodarczyk, Szczodry, Kornacki, Gromski, Bojek (67 Kowalczyk), Sapieja, Pełka (72 Nowosielski), Kubryn (91 Kozakiewicz), Janiszewski (109 Wajs), Kołtunowicz (46 Bednarek).

W 54 minucie w sytuacji sam na sam z Dominikiem Puskiem, bramkarzem gości znalazł się Tomasz Janiszewski. Gracz Oskara przegrał ten pojedynek.
Minutę później sędzia podyktował rzut karny dla Mazovii za zagranie piłki ręką przez Mateusza Gromskiego.
Strzał Wojciecha Wociala z jedenastu metrów obronił nasz bramkarz Paweł Wieczorek. Dobitka tego samego gracza była celna, ale wcześniej Wojciech Wocial faulował naszego bramkarza i sędzia gola nie uznał. Uraz Pawła Wieczorka okazał się na tyle groźny, że musiał on opuścić plac gry. Na placu gry pojawił się rezerwowy golkiper, Wiktor Grzyb, pozyskany z Oronki Orońsko.
W 70 minucie Wojciech Wocial zaskoczył młodego bramkarza Oskara, po strzale z 16 metrów piłka wylądowała w przysuskiej bramce.
W 81 minucie za faul na Pawle Kowalczyku, arbiter z Warszawy podyktował rzut karny. Jedenastkę wykorzystał Tomasz Janiszewski.
W 87 minucie za faul na 17 metrze Bartłomieja Włodarczyka na jednym z graczy Mazovi, który wychodził sam na sam z naszym bramkarzem, sędzia ukarał piłkarza Oskara czerwoną kartką.
Mocny strzał z rzutu wolnego Wojciecha Wociala obronił z najwyższym trudem Wiktor Grzyb.

Po 90 minutach był remis i sędzia zarządził dogrywkę, bo mecz musiał wyłonić zwycięzcę.
W 108 minucie, Marcin Kacprowicz wyszedł do prostopadłego podania i w sytuacji jeden na jednego pokonał Wiktora Grzyba.
Za moment podobna sytuacja i Krystian Przyborowski podwyższył wynik na 3:1.
Oskar kompletnie się pogubił i ponownie Krystian Przyborowski pokonał naszego bramkarza.
Goście kończyli mecz w "10" po tym jak drugą żółtą w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Jarosław Krajewski w 119 minucie.

[HIT] Radomianka, Aleksandra Buczyńska, to jedna z najpiękniejszych polskich tenisistek!

QUIZ. Potrafisz rozpoznać radomskie gwiazdy sportu?

Co obecnie robią byli piłkarze Radomiaka Radom. Jedni nadal grają w piłkę, inni zostali trenerami, sędziami, prezesami