PIłkarze Broni Radom skromnie pokonali Mazowsze w Grójcu (WIDEO, ZDJĘCIA)

/SzS/
Dobrze w ekipie Broni zagrał Piotr Nowosielski (z prawej
Dobrze w ekipie Broni zagrał Piotr Nowosielski (z prawej S. Szymczak
W sparingowym meczu, piłkarze czwartoligowego Mazowsza nieznacznie przegrali z wyżej notowaną Bronią Radom 1:2.
Mazowsze - Broń

Mazowsze Grójec - Broń Radom 1:2 (sparing)

Mazowsze Grójec - Broń Radom 1:2 (1:1). Marczak 16, Stefański 86 - Złoch 35.

Mazowsze: Prasek - Molga, Wiatrak, Mortka, Stolarek, Sobczak, Złoch, Dusiński, Michalski, Grodzki, Jaskólski oraz Strzyga, Mazur, Kalinowski, Karls, Lesisz, Mińkowski, Nojek.
Broń: Majos (60 Wnukowski) - Ankurowski, Skórnicki, Gorczyca, Kwiatkowski, Leśniewski, Wicik, Lach, Nowosielski, Bojek., Marczak oraz Ślifirczyk, Sałek, Oshikoya, Budziński, Stefański, Krukowski.

Pojedynek pomimo mrozu, odbył się na świetnie przygotowanym boisku. Mecz odbył się na zielonym i miękkim podłożu.
Pierwsze minuty należały do gospodarzy, którzy mieli dwie doskonałe okazje do strzelenia bramki. Z biegiem czasu to radomianie grali coraz lepiej. W 14 minucie wychodzącego na czystą pozycję Piotra Nowosielskiego, faulował Piotr Prasek. Sędzia podyktował rzut karny.Strzał Mariusza Marczaka wybronił wspomniany Prasek.

Chwilę później ładną akcję rozpoczął Michał Bojek, dograł do Dominika Leśniewskiego, a ten dośrodkował na głowę Marczaka i było 0:1.

Broń miała w kolejnych minutach jeszcze kilka dobrych okazji do podwyższenia rezultatu. Tymczasem po jednej z kontr grójczanie strzelili wyrównującą bramkę.

Po przerwie Broń grała bardzo słabo. Najpierw w 47 min Maciej Lesisz trafił w poprzeczkę, a w 65 minucie w odpowiedzi, Łukasz Ślifirczyk trafił w słupek. To była jedyna dobra okazja gości. Dopiero w 86 minucie po dośrodkowaniu Daniela Kwiatkowskiego, na bramkę uderzał Ślifirczyk, odbitą piłkę od bramkarza, dobił najmłodszy na boisku Piotr Stefański.

Jak wypadli testowani zawodnicy w obu zespołach, co mówili trenerzy, czytaj w poniedziałkowym Echu Dnia. Wkrótce zdjęcia i skrót wideo