Piłkarze Broni wreszcie wygrali w Sieradzu (zdjęcia)

/SzS/
Fragment meczu Warta - Broń.
Fragment meczu Warta - Broń. S. Szymczak
W meczu trzeciej ligi łódzko - mazowieckiej, Warta Sieradz przegrała z Bronią Radom 0:2. Radomianom jeszcze nigdy nie udało się w Sieradzu choćby zremisować. S

Warta Sieradz - Broń Radom 0:2 (0:2), W. Kupiec 19 z karnego. 43

Broń: Młodziński - Bargieł, Kupiec, Gorczyca, Budziński, Noheem (86 Leśniewski), Sałek, Pakos, Wicik (71 Rdzanek), Chrzanowski (90 Chudziński), Ciupiński (80 Nogaj).

To było bardzo dobre spotkanie w wykonaniu Broni. Nasz zespół już po 30 minutach powinien prowadzić różnicą kilku bramek. Pierwsza wpadła w 19 minucie, kiedy to sędzia podyktował rzut karny za faul na Danielu Ciupińskim. "Jedenastkę" na bramkę zamienił Wojciech Kupiec. Tuż przed przerwą ten sam zawodnik dołożył jedynie głowę w zamieszaniu do jakiego doszło po rzucie wolnym.
Po zmianie stron Broń mądrze kontrolowała wynik. W całym spotkaniu Warta oddała dwa celne strzały na bramkę przyjezdnych.

Więcej o meczu w poniedziałkowym "Echu Dnia"