Piłkarze Oskara Przysucha przegrali w Garwolinie 1:2. Niestety zmarnowali wiele szans. Zobaczcie zdjęcia

Stanisław Wróbel
Piłkarze Oskara przegrali w Garwolinie
W kolejnym meczu IV ligi piłki nożne Wilga Garwolin pokonała Oskara Przysucha 2:1. Do przerwy było 1:1. Zobaczcie zdjęcia z meczu.

Prowadzenie dla gospodarzy zdobył Przemysław Alot w 19. minucie, asystował mu Wójcik). Wyrównał Karol Karwowski w 42 minusie, po asyście Bojanowicza. Na 2-1 dla Wilgi Garwolin strzelił Tomasz Paszkowski w 61 minucie.

Klub napisał w mediach społecznościowych: "Festiwal zmarnowanych szans. No cóż... piłka nożna nie zawsze jest sprawiedliwa. Jednak to sport zespołowy - razem wygrywamy, razem przegrywamy".

Drużyny grały w składach:
Oskar: Wieczorek - Bojanowicz (85' Woźniak), Moskwa, Embalo, Kornacki (76' Imiołek) - Dorożyński (67' Pankowski), Czarnota, Bogołębski, Karwowski (81' Ramos), Wicik - Kołtunowicz (65' Nogaj)

Wilga: Bieliński - Grzegorczyk, Gac (32' Kozikowski), Szulc, Alot (46' Trukhan) - Kac. Kowalski, Piesio, K. Wójcik, Shakurau, Jarek (46' Rudzki) - Paszkowski (70' Obi, 90' Wągrodzki)

Sędziował: Paweł Wrochna jako główny

Żółte kartki: Paszkowski, Obi, Trukhan (Wilga) oraz Kołtunowicz (Oskar)