Pineks klasa A, grupa 1: Emocje w Kowali. Rezerwy Energii znowu zwycięskie

SzS
Fragment meczu Gryfia - Gracja
Fragment meczu Gryfia - Gracja Mateusz Kaluga
Emocjonujący mecz rozegrano w Kowali. Miejscowa Zorza prowadziła już 3:0 i Hubertus doprowadził po przerwie do wyrównania. W ostatniej minucie meczu sędzia Paulina Erbel odgwizdała rzut karny i Zorza go wykorzystała. Energia II po emocjonującym meczu pokonało Akcję Jastrzębia. Cenne zwycięstwo w Mirowie odniosła Gracja Tczów.

5. kolejka.
Zorza Kowala - Hubertus Chomentów 4:3 (2:0), Krzemiński 2, Kucharski, Michaluk dla Zorzy.

WUKSRuda Wielka - KSMagnuszew 1:0,

Akcja Jastrzębia - Energia II Kozienice 4:5

Megawat Świerże Górne - Polonia Iłża 1:3 - , Dynja 24, Grzegorz Godzisz 75, Paweł Kopciał 80 - dla Polonii

Plon Garbatka- Zwolenianka 4:1 , Śmielak 30, Banach 61, M. Kocyk 65, B. Wójcik 78 - Wójcik 24.

Gryfia Mirów - Gracja Tczów 1:3 , Rogala 25, Kaczkowski 33, Kosowski 90 dla Gracji.

Królewscy Jedlnia - Iskra Gózd 1:0 (0:0)- Skalski 64.
Królewscy: Sosnowski - Glimasiński, Mąkosa, Iwanowski, Gil - Wąsik (87 Kupisz), Orłowski, P. Sałek, Skalski (89 Kędzior) - Dąbrowski (59 Jurczak), Kołodziej.