Pineks klasa A, grupa 1: Rezerwy Energii wciąż nie odpuszczają

SzS
Energia
Energia archiwum
Kolejne efektowne zwycięstwo odnieśli piłkarze Zwolenianki Zwoleń. Do przerwy rywale z Chomentowa trzymali się nieźle, ale w drugiej połowie stracili już cztery gole. Nieźle w tej grupie radzi sobie spadkowicz z ligi okręgowej. Gracja jest już wiceliderem tabeli. Po serii słabszych występów również Akcja Jastrzębia zaczęła znowu wygrywać. Nadal liderem są rezerwy Energii Kozienice.

Energia II Kozienice - GLUKS Gryfia Mirów 4:3 (2:2), Patryk Dujka 2, Kamil Minda dla Gryfii
Zwolenianka Zwoleń - KSChomentów 5:0, Wójcik 2, Borzęcki, Królicki, Walaszczyk.
Gracja Tczów - Iskra Gózd 3:1,
Akcja Jastrzębia - WUKSRuda Wielka 4:2, Wcibisz, Majewski, Golec, J. Zych dla Akcji,
Plon Garbatka- Megawat 2:1,,Banach, Wójcik dla Plonu.
Polonia Iłża - Królewscy Jedlnia 0:2,
KS Magnuszew - Zorza Kowala 8:2