PKO Ekstraklasa. Trenerzy Dariusz Banasik i Michał Probierz o meczu Cracovii Kraków z Radomiakiem Radom (WIDEO)

Włodzimierz Łyżwa
Dariusz Banasik, trener Radomiaka.
Dariusz Banasik, trener Radomiaka. Włodzimierz Łyżwa
Mecz trzynastej kolejki PKO Ekstraklasy, Cracovii Kraków z Radomiakiem Radom zakończył się wygraną zielonych 2:1. W 25 minucie prowadzenie dla Radomiaka zdobył z rzutu karnego, Karol Angielski, wyrównał w 71 minucie Filip Piszczek. Zwycięskiego gola podopieczni trenera Dariusza Banasika strzelili w ostatniej akcji meczu, w siódmej minucie doliczonego czasu gry. Jego autorem był rezerwowy Artur Bogusz. Oto co o tym powiedzieli obaj szkoleniowcy, Dariusz Banasik i Michał Probierz.