PLEBISCYT SPORTOWY 2019 | Wybieramy sportowców, trenerów,...

  PLEBISCYT SPORTOWY 2019 | Wybieramy sportowców, trenerów, drużyny i talenty. Najpopularniejszy Sportowiec i Trener Roku - koniec głosowania

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  W głosowaniu na Najpopularniejszego Sportowca Roku 2019 najwięcej głosów otrzymał Arkadiusz Kułynycz z Olimpijczyka Radom, zaś w głosowaniu na Najpopularniejszego

  W głosowaniu na Najpopularniejszego Sportowca Roku 2019 najwięcej głosów otrzymał Arkadiusz Kułynycz z Olimpijczyka Radom, zaś w głosowaniu na Najpopularniejszego Trenera Roku - Jacek Mordka z Mordka Boks w Radomiu.

  Finiszuje najbardziej prestiżowy ranking radomskich sportowców. Wybieraliśmy najlepszych i najpopularniejszych sportowców, trenerów, drużyny i talenty. Laureaci zostali wybrani w głosowaniu Czytelników, a osobno najlepszych sportowców nagrodzi kapituła. W poniedziałek, 30 grudnia, ruszyło głosowanie na najpopularniejszego sportowca i trenera, w tym etapie o zwycięstwie decydują kapituła i czytelnicy. Zakończyło się ono we wtorek o 21.30.
  W głosowaniu na Najpopularniejszego Sportowca Roku 2019 najwięcej głosów otrzymał Arkadiusz Kułynycz z Olimpijczyka Radom, zaś w głosowaniu na Najpopularniejszego

  W głosowaniu na Najpopularniejszego Sportowca Roku 2019 najwięcej głosów otrzymał Arkadiusz Kułynycz z Olimpijczyka Radom, zaś w głosowaniu na Najpopularniejszego Trenera Roku - Jacek Mordka z Mordka Boks w Radomiu.


  Kapituła składająca się z redaktorów sportowych Echa Dnia wytypowała sportowców oraz trenerów, którzy ubiegają się o tytuł Najlepszego Sportowca oraz Najlepszego Trenera. Dziesięciu sportowców i trzech trenerów, którzy w drugim, regionalnym etapie zdobyło najwięcej głosów, walczy o tytuł NAJLEPSZYCH. O ostatecznym zwycięstwie zdecydują głosy kapituły (75% głosu) oraz czytelników (25% głosu). Głosowanie czytelników zakończyło się we wtorek o godzinie 21.30.

  KLIKNIJ i sprawdź wyniki głosowania:

  Najpopularniejszy Sportowiec Roku
  Najpopularniejszy Trener Roku


  ____________________

  KLIKNIJ i zobacz wyniki etapu regionalnego:

  Talent Roku
  Sportowiec Roku
  Trener Roku
  Drużyna Roku

  ____________________


  KLIKNIJ i zobacz wyniki w Radomiu i powiatach:

  Talent Roku
  Sportowiec Roku
  Trener Roku
  Drużyna Roku

  ____________________


  Plebiscyt Sportowy Echa Dnia to najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking sportowców z regionu radomskiego. Podobnie jak w ubiegłym roku najpopularniejszych sportowców osobno w Radomiu i każdym powiecie wybierali kibice - Czytelnicy i internauci.

  Kandydatów do wyróżnień nominowali dziennikarze z działu sportowego Echa Dnia, trenerzy i przedstawiciele klubów sportowych oraz nasi Czytelnicy.

  - Siłą plebiscytu jest to, że jest poświęcony sportowcom wszystkich dyscyplin i wszystkich szczebli – mówi Sylwester Szymczak z działu sportowego w redakcji „Echa Dnia”. - Nagradzamy zarówno mistrzów świata jak i sportowe talenty, które dopiero rodzą się w różnych zakątkach naszego regionu. W naszej akcji osobno zostaną docenieni ci, którzy już mają na koncie istotne sukcesy oraz najmłodsi stojący u progu sportowej kariery. Podobnie jak w poprzednich edycjach akcji nagrodzimy sportowców, trenerów, perspektywiczne talenty i drużyny.

  Dwa etapy plebiscytu

  Plebiscyt jest przeprowadzany w dwóch etapach. W pierwszym, powiatowym etapie laureaci w każdej kategorii (sportowiec, talent, trener i drużyna) zostają wybrani osobno w Radomiu oraz w powiatach. Awansowali oni do regionalnego finału zachowując zdobyte głosy. Spośród nich zostają wybrani Sportowcy, Talenty, Trenerzy i Drużyny Roku w regionie radomskim w 2019 roku.

  Kliknij i sprawdź szczegóły plebiscytu w Radomiu i każdym powiece


  RADOM | POWIAT RADOMSKI
  POWIAT BIAŁOBRZESKI | POWIAT GRÓJECKI | POWIAT KOZIENICKI | POWIAT LIPSKI
  POWIAT PRZYSUSKI | POWIAT SZYDŁOWIECKI | POWIAT ZWOLEŃSKI  Ważne terminy

  • Głosowanie w pierwszym, powiatowym etapie plebiscytu rozpoczęło się w poniedziałek, 25 listopada i trwało do piątku, 13 grudnia do godziny 21:30.
  • Trzech kandydatów w każdej kategorii i każdego z powiatów, a dziesięciu z Miasta Radom awansuje do regionalnego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.
  • W każdym powiecie tworzyliśmy i na bieżąco publikowaliśmy klasyfikacje najpopularniejszych sportowców.
  • Głosowanie w etapie regionalnym rozpoczęło się we wtorek, 17 grudnia.
  • Finałowe głosowanie trwało do piątku, 27 grudnia do godziny 21:30.
  • Wyróżnienia zostaną wręczone podczas uroczystej gali Plebiscytu Sportowego Echa Dnia.


  Po raz 26 wyłonimy najlepszych sportowców i trenerów regionu.  Podobnie jak w latach ubiegłych kapituła składająca się z redaktorów sportowych Echa Dnia wytypowała sportowców oraz trenerów, którzy ubiegają się o tytuł Najlepszego Sportowca oraz Najlepszego Trenera. Po raz pierwszy jednak w gronie nominowanych mogli się znaleźć kandydaci wytypowani przez czytelników. Dziesięciu sportowców i trzech trenerów, którzy w drugim, regionalnym etapie zdobyło najwięcej głosów walczy o tytuł NAJLEPSZYCH. Nominowanych poznaliśmy w poniedziałek, 30 grudnia 2019 roku. O ostatecznym zwycięstwie zdecydują głosy kapituły (75% głosu) oraz czytelników (25% głosu). Głosowanie trwało do wtorku, 7 stycznia do godziny 21.30.


  Informacji udziela Katarzyna Pakuła
  tel. 691 770 003
  e-mail: katarzyna.pakula@polskapress.pl

  Regulamin


  Regulamin Plebiscytu Sportowego Ziemi Radomskiej
  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo