PLEBISCYT SPORTOWY 2019 | Wybieramy sportowców, trenerów,...

  PLEBISCYT SPORTOWY 2019 | Wybieramy sportowców, trenerów, drużyny i talenty. Sprawdź liderów

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  W środę, 9 grudnia o 13 najwięcej głosów w regionie radomskim mieli: Talent Roku: Jakub Siwek, Broń Radom; Trener Roku: Karol Bugajski, UKS Młodzik 18

  W środę, 9 grudnia o 13 najwięcej głosów w regionie radomskim mieli: Talent Roku: Jakub Siwek, Broń Radom; Trener Roku: Karol Bugajski, UKS Młodzik 18 Radom; Sportowiec Roku: Karol Grabda, Biegiem Radom; Drużyna Roku: Jedlnia Dzieciom.

  Trwa najbardziej prestiżowy ranking radomskich sportowców. Wybieramy najlepszych i najpopularniejszych sportowców, trenerów, drużyny i talenty. Laureaci zostaną wybrani w głosowaniu Czytelników, a osobno najlepszych sportowców nagrodzi kapituła.
  W środę, 9 grudnia o 13 najwięcej głosów w regionie radomskim mieli: Talent Roku: Jakub Siwek, Broń Radom; Trener Roku: Karol Bugajski, UKS Młodzik 18

  W środę, 9 grudnia o 13 najwięcej głosów w regionie radomskim mieli: Talent Roku: Jakub Siwek, Broń Radom; Trener Roku: Karol Bugajski, UKS Młodzik 18 Radom; Sportowiec Roku: Karol Grabda, Biegiem Radom; Drużyna Roku: Jedlnia Dzieciom.


  KLIKNIJ i zobacz nominowanych:

  Talent Roku
  Sportowiec Roku
  Trener Roku
  Drużyna Roku

  ____________________


  Plebiscyt Sportowy Echa Dnia to najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking sportowców z regionu radomskiego. Podobnie jak w ubiegłym roku najpopularniejszych sportowców osobno w Radomiu i każdym powiecie wybiorą kibice - Czytelnicy i internauci.

  Kandydatów do wyróżnień nominowali dziennikarze z działu sportowego Echa Dnia, trenerzy i przedstawiciele klubów sportowych oraz nasi Czytelnicy.

  - Siłą plebiscytu jest to, że jest poświęcony sportowcom wszystkich dyscyplin i wszystkich szczebli – mówi Sylwester Szymczak z działu sportowego w redakcji „Echa Dnia”. - Nagradzamy zarówno mistrzów świata jak i sportowe talenty, które dopiero rodzą się w różnych zakątkach naszego regionu. W naszej akcji osobno zostaną docenieni ci, którzy już mają na koncie istotne sukcesy oraz najmłodsi stojący u progu sportowej kariery. Podobnie jak w poprzednich edycjach akcji nagrodzimy sportowców, trenerów, perspektywiczne talenty i drużyny.

  Dwa etapy plebiscytu

  Plebiscyt zostanie przeprowadzony w dwóch etapach. W pierwszym, powiatowym etapie laureaci w każdej kategorii (sportowiec, talent, trener i drużyna) zostaną wybrani osobno w Radomiu oraz w powiatach. Awansują oni do regionalnego finału zachowując zdobyte głosy. Spośród nich zostaną wybrani Sportowcy, Talenty, Trenerzy i Drużyny Roku w regionie radomskim w 2019 roku.

  Kliknij i sprawdź szczegóły plebiscytu w Radomiu i każdym powiece


  RADOM | POWIAT RADOMSKI
  POWIAT BIAŁOBRZESKI | POWIAT GRÓJECKI | POWIAT KOZIENICKI | POWIAT LIPSKI
  POWIAT PRZYSUSKI | POWIAT SZYDŁOWIECKI | POWIAT ZWOLEŃSKI  Ważne terminy

  • Głosowanie w pierwszym, powiatowym etapie plebiscytu rozpoczęło się w poniedziałek, 25 listopada i będzie trwać do piątku, 13 grudnia do godziny 21:30.
  • Trzech kandydatów w każdej kategorii i każdego z powiatów, a dziesięciu z Miasta Radom awansuje do regionalnego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.
  • W każdym powiecie będziemy tworzyć i na bieżąco publikować klasyfikacje najpopularniejszych sportowców.
  • Głosowanie w etapie regionalnym rozpocznie się we wtorek, 17 grudnia.
  • Finałowe głosowanie będzie trwać do piątku, 27 grudnia do godziny 21:30.
  • Wyróżnienia zostaną wręczone podczas uroczystej gali Plebiscytu Sportowego Echa Dnia.


  Po raz 26 wyłonimy najlepszych sportowców i trenerów regionu.  Podobnie jak w latach ubiegłych kapituła składająca się z redaktorów sportowych Echa Dnia wytypuje sportowców oraz trenerów, którzy będą ubiegać się o tytuł Najlepszego Sportowca oraz Najlepszego Trenera. Po raz pierwszy jednak w gronie nominowanych będą mogli się znaleźć kandydaci wytypowani przez czytelników. Dziesięciu sportowców i trzech trenerów, którzy w drugim, wojewódzkim etapie zdobędzie najwięcej głosów powalczy o tytuł NAJLEPSZYCH. Nominowanych poznamy w poniedziałek, 30 grudnia 2019 roku. O ostatecznym zwycięstwie zdecydują głosy kapituły (75% głosu) oraz czytelników (25% głosu).


  Informacji udziela Katarzyna Pakuła
  tel. 691 770 003
  e-mail: katarzyna.pakula@polskapress.pl

  Regulamin  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo