sportowy24
    PlusLiga. Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel. Relacja...

PlusLiga. Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel. Relacja na żywo z meczu 1. kolejki siatkarskiej ekstraklasy

Najnowsza -

Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel - relacja na żywo.

Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel - relacja na żywo. ©Joanna Gołąbek

W meczu 1. kolejki sezonu 2018/19 PlusLigi, siatkarze Cerradu Czarnych Radom podejmowali we własnej hali Jastrzębski Węgiel. Goście wygrali 3:0. Poniżej zapis relacji na żywo z tego spotkania.

• Jastrzębski Węgiel zgarnia na inaugurację w Radomiu pełną pulę.