PlusLiga. Cerrad Enea Czarni Radom - Verva Warszawa Orlen Paliwa 3:1. MVP meczu Karol Butryn (ZDJĘCIA Z MECZU)

W meczu PlusLigi, Cerrad Enea Czarni Radom pokonali 3:1 Verva Warszawa Orlen Paliwa.

Enea Czarni Radom - Verva Warszawa Orlen Paliwa 3:1 (25:19, 22:25, 25:21, 25:23)
Cerrad Enea Czarni: Kędzierski, Butryn 24, Sander 18, Włodarczyk 9, Pajenk 8, Ostrowski 9, Ruciak (libero) oraz Masłowski (libero), Protopsaltis 7, Firszt, Boruch, Grzechnik.
Verva Orlen Paliwa: Brizard 3, Udrys 2, Kwolek 18, Tillie 8, Wrona 7, Nowakowski 9, Wojtaszek (libero) oraz Król 13, Jaglarski, Niemiec, Grobelny.
MVP meczu: Karol Butryn (Cerrad Enea Czarni)

1 set
Koncert gry w pierwszym secie podopiecznych trenera Roberta Prygla, siatkarzy Cerradu Enei Czarnych Radom. Lider momentami był bezradny. Ostatni punkt zdobył mocnym atakiem Karol Butryn, który w pierwszym secie zdobył osiem punktów.

2 set
Trochę gorszy w wykonaniu radomskiej drużyny, ale gra mogła się podobać. Stołeczna drużyna cały czas była o dwa, trzy punkty z przodu i ostatecznie wygrała seta do 22.

3 set
W trzeciej partii radomska drużyna wróciła do gry z pierwszego set i jak najbardziej zasłużenie wygrała tego seta. Ostatni punkt radomianie zdobyli blokiem, kiedy zatrzymali Jana Króla.

4 set
Kiedy w czwartym secie, Verva prowadziła już 16:10, kibice już myśleli o piątym secie. Na szczęście nie myśleli o tym siatkarze Cerradu Enei Czarnych i trener Robert Prygiel. Radomianie zaczęli odrabiać punkt po punkcie, by dopaść stołeczną drużynę na 20:20, a później wyjść na prowadzenie 21:20 i nie oddać do końca tego seta.
Ostatni, 25 punkt zdobył obijając blok Vervy, amerykański przyjmujący Czarnych Brender Sander.

Radomska drużyna wygrała jak najbardziej zasłużenie za trzy punkty. Obserwatorzy tego meczu, zgodnie stwierdzili, że był to jeden z najlepszych meczów w ostatnich latach jakie rozegrano w radomskiej hali.

[ZDJĘCIA] Radomskie cheerleaderki są coraz lepsze i prezentują poziom ekstraklasowy!

QUIZ. Radomskie gwiazdy sportu. Potrafisz ich rozpoznać?

Radomiak Radom. Kadra na sezon 2019/2020. Oto pełny skład "zielonych" na nowe rozgrywki w Fortuna 1 Ligi

[HIT] Radomianka, Aleksandra Buczyńska, to jedna z najpiękniejszych polskich tenisistek!

TOP 20! Najciekawsze letnie transfery w klubach regionu radomskiego!

[UNIKATOWE ZDJĘCIA] Kibicowskie klimaty w regionie radomskim. Niektórych ekip już nie ma